Wróżba andrzejkowa na rok 2021

Tydzień Trybunalski Sobota, 28 listopada 202017 2172
Andrzejki to czas wróżb i zabaw, które w dawnych czasach miały dać odpowiedź na pytania o zamążpójście lub ożenek. Dziś to już głównie tylko zabawa, ale wiele osób nadal bierze sobie wynik wróżby do serca. Podobnie jest z horoskopami. Poniżej prezentujemy wróżby andrzejkowe przygotowane na podstawie kart runicznych.

Baran - Karta Runy Elhaz
Runa Elhaz sprzyja bardziej Paniom spod znaku Barana. Obdarza bowiem swoje podopieczne wyjątkowym urokiem, zamieniając Kopciuszki w królewny z bajki. Z pewnością poczujecie się piękniejsze, bardziej pewne siebie i bardziej pożądane niż we wcześniejszych latach. To Wy będziecie wybierać pasującego Wam mężczyznę (lub mężczyzn) i stawiać mu wymagania. Koleżanki bezskutecznie będą usiłowały z Wami rywalizować. Panom Baranom ta karta runiczna zwiastuje pojawienie się kobiety idealnej, którą trzeba będzie zdobywać w pocie czoła. No, chyba, że tą doskonałą kobietą okaże się... własna żona.

 

 

Byk – Karta Runy Wunjo
Runa Wunjo zwiastuje Bykom korzystne zmiany o charakterze losowym. Sprzyja szczególnie tym osobom, które ostatnio nie miały szczęścia ani w miłości, ani na innych płaszczyznach życia. Dobry Los sprowadzi do Waszego życia to, czego dotąd najbardziej Wam brakowało. Wasze notowania szybko idą w górę. Samotne dotąd Byki z radością stwierdzą stałą obecność wiernych wielbicieli. Wybór właściwej dla Was osoby nie powinien być zbyt trudny. Potem Waszym zadaniem będzie tylko to szczęście przy sobie utrzymać. Karta tej runy zapowiada Wam także śluby, chrzciny i inne radosne uroczystości.

 

 

Bliźnięta – Karta Runy Berkano
Runa Berkano leczy stare rany zadane sercu, pozwala im się zabliźnić, usuwa ból, poczucie krzywdy, poczucie winy, strach i wstyd. W nadchodzących miesiącach dojdziecie do pełni formy psychicznej i znowu będziecie gotowi, aby stanąć do walki o własne szczęście. Berkano to także runa uzdrowienia, która nie tylko leczy, ale i naprawia wszystko, co zostało zniszczone. Potrafi zrekonstruować rozbitą rodzinę, zbudować nowy lepszy związek z kolejnym partnerem, połączyć na powrót zwaśnione pary. Przywraca wiarę w bożą opiekę i sens życia. Młodym parom ta karta zapowiada również rychłe powiększenie rodziny.

 

 

Rak – Karta Runy Raidho
Runa Raidho otwiera przed Rakami w każdym wieku niezliczone możliwości uczuciowego spełnienia. Zachęca do podróży, zwłaszcza zagranicznych, bowiem w przypadku tej karty szczęście znajdujemy z reguły daleko od domu. Nowy partner osoby spod znaku Raka to prawdopodobnie cudzoziemiec, a przynajmniej ktoś innej rasy czy wyznania. W tej karcie silnie przejawia się fascynacja innością, odrębnością ukochanej osoby. Wiele Raków porzuci swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania, aby założyć nowy, wspólny dom w innym mieście albo poza granicami kraju.

 

 

Lew – Karta Runy Sowilo
Runa Sowilo wróży Lwom stały, stabilny związek, oparty na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i szacunku. Ta runa chroni i wzmacnia więź między partnerami. Gwarantuje spokój i bezpieczeństwo emocjonalne. Osobom samotnym pozwoli poznać pokrewną duszę, osobę o podobnych zasadach, poglądach i wartościach, kogoś, na kim będą mogły się zawsze oprzeć i zawierzyć mu bezwarunkowo. Sowilo jest także runą małżeństwa, dlatego każdą zakochaną parę szybko doprowadzi przed ołtarz. Miłość Lwów, która zrodzi się w tym roku, ma szansę przetrwać całe życie.

 

 

Panna – Karta Runy Othala
W nadchodzącym roku Runa Othala zapewni Pannom zwykłe, ludzkie szczęście. Sprawi, że będziecie mogli cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem w gronie kochającej rodziny albo też spędzać radosne chwile sam na sam z ukochaną osobą. To zresztą dla Panien idealny rok na ożenek albo zamążpójście. Wspaniale udają się także podróże poślubne i wspólne wakacje. Energia tej karty ogrzewa i oświetla to, co dla Was najważniejsze. Pozwala obdarzać swobodnie uczuciem bliskie osoby i samemu czuć się kochanym. W tej karcie miłość płonie równym, jasnym blaskiem.

 

 

Waga – Karta Runy Eihwaz
Runa Eihwaz obdarza Wagi potężną energią oraz nieodpartym, erotycznym magnetyzmem. Jesteście gotowi podjąć każde wyzwanie i bez wahania stanąć do walki o miłość osoby, która wzbudziła Wasze zainteresowanie. Co prawda więcej w tym zapału, namiętności i impulsywnych porywów niż głębi uczuć, ale wszak dla Was liczy się przede wszystkim skuteczne działanie i efekt końcowy. A któż oparłby się takiej determinacji i urokowi? Zanim jednak zaczniecie się chełpić swoim nowym podbojem, upewnijcie się, czy przypadkiem to nie Wy wpadliście w czyjeś zręcznie zastawione miłosne sidła…

 

 

Skorpion – Karta Runy Jera
W roku 2021 runa Jera zaoferuje Skorpionom związki, w których zasada uniwersalnego partnerstwa znajdzie swój pełny wyraz. Dwie osoby będą sobie ufać i szanować się wzajemnie. W takich układach panować będzie doskonała harmonia, w której każdy daje z siebie wiele i otrzymuje tyle samo. Między partnerami może być jednak zbyt mało prawdziwej namiętności i gorącego uczucia. To taka bardziej „Miłość – Przyjaźń”. Istnieje także prawdopodobieństwo, że Skorpiony wchodzić będą w związki z rozsądku. Parom, które są ze sobą od dawna, karta tej runy zwiastuje rychłą legalizację związku.

 

 

Strzelec – Karta Runy Dagaz
Runa Dagaz symbolizuje nowy początek. Zachęca Strzelce do zamknięcia pewnego etapu w ich życiu i rozpoczęcia kolejnego. Powinniście zatrzasnąć za sobą na głucho drzwi do przeszłości, bo liczy się tylko Przyszłość! Niech to, co było w Waszym życiu złe, niepotrzebne, głupie zostanie za Wami. Co z tego, że jeszcze nie wiecie, w którą stronę iść. Ważne, że rozpoczniecie wędrówkę. A na Waszej drodze czekają już wspaniałe rzeczy, między innymi całkiem nowa Miłość. Trwałym, szczęśliwym parom karta tej runy zwiastuje pojawienie się pierwszego (kolejnego) potomka albo całkowicie nowy pomysł na życie dla całej rodziny.

 

 

Koziorożec – Karta Runy Ehwaz
Prawdziwi z Was szczęściarze, Panowie spod znaku Koziorożca, bo runa Ehwaz obdarza Was charyzmą i zabójczym urokiem Jamesa Bonda. Wszystko wskazuje na to, że staniecie się obiektem cichych westchnień przynajmniej kilku pań. Choć otwarci towarzysko, pozostaniecie jednak niezaangażowani uczuciowo do chwili, kiedy na horyzoncie nie pojawi się kobieta, godna Waszej uwagi. Wtedy wystarczy właściwe słowo, gest lub uśmiech i... sukces gotowy! Wolnym Paniom Koziorożcom karta tej runy zapowiada pojawienie się w tym roku wyjątkowego mężczyzny, prawdopodobnie nowego partnera lub przyszłego męża.

 

 

Wodnik – Karta Runy Ansuz
Runa Ansuz faworyzuje zdecydowanie młodych ludzi. W nadchodzącym roku sprowadzi do ich życia pierwsze (albo przynajmniej zupełnie nowe), romantyczne uczucie. Młode Wodniki płci obojga są bardzo żywiołowe, pragną swobody i – przynajmniej na początku – wybierają pozostawanie w wolnych związkach. Osobom starszym, które też szukają miłości, karta tej runy pozwoli poznać nowych, ciekawych przyjaciół, wśród których nieoczekiwanie znajdzie się osoba zdolna poruszyć ich serce. Zarówno Panie, jak i Panowie Wodniki, będą mieć skłonność do wiązania się z o wiele od nich młodszymi partnerami.

 

 

Ryby – Karta Runy Gebo
Runa Gebo zwiastuje Rybom, co oczywiste, nową miłość, wraz z jej wszystkimi radościami i smutkami. W tym młodzieńczym zakochaniu jest spora doza erotyzmu, dziecięcego egoizmu i żywiołowego entuzjazmu, ale także skrępowanie, niepewność i lęk przed odpowiedzialnością. Partnerzy chcą po prostu cieszyć się życiem i obecnością drugiej osoby. To uczucie jeszcze niedojrzałe, uczucie, które dopiero ma szansę się rozwinąć. Karta informuje także o konieczności dokonania pewnych uczuciowych wyborów i ostrzega, że niestety nie będą to łatwe decyzje. Trzeba też liczyć się z możliwością istnienia potencjalnych rywali.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ciemnota+ ~ciemnota+ (Gość)30.11.2020 09:25

" Andrzejki należy spędzić w kościele, poszcząc o chlebie i wodzie. "
Czy leci z nami pilot?

20


rzymski katolik ~rzymski katolik (Gość)28.11.2020 10:30

Wróżby andrzejkowe to dzieło szatana, a same andrzejki to masońsko-spirytualistyczny wymysł satanistów, by odwieść Polaków od Katolicyzmu. Każdy kto bierze udział w zabawie andrzejkowej to nie Polak i katolik, ale satanista, drwiący z Boga i narodu Polskiego. Taki seans satanistyczny może zakończyć się opętaniem, a potem dziwić się, że ludzie chodzą na czarne marsze śmierci, gdzie domagają się składania diabłu ofiar z ludzi w postaci aborcji. Andrzejki należy spędzić w kościele, poszcząc o chlebie i wodzie. Extra Ecclesiam nulla salus!

27


europejczyk ~europejczyk (Gość)29.11.2020 11:30

Nieprawdopodobne, żeby w XXI wieku człowiek o minimalnej obecności intelektu w organizmie wierzył w takie gusła.

50


j. ~j. (Gość)28.11.2020 21:11

Ciekawe, że wróżby są potępiane zarówno przez Kościół, jako zagrożenie duchowe, jak i przez naukę, jako brednie nie mające żadnych podstaw naukowych, a w naszym katolickim i oświeconym kraju jest podobno ok. 100 tys. wróżek i wróżbitów, którzy mają co robić. Ciekawe, co?...

40


karta ~karta (Gość)28.11.2020 11:10

Nigdy bym nie podejrzewał, że Ryby są takie namiętne.

10


gość_jnj ~gość_jnj (Gość)28.11.2020 13:36

Będę miał 2 żonę hura

30


gość_glowe ~gość_glowe (Gość)28.11.2020 15:14

Urodze bliźniaki dla żony

11


chochoł ~chochoł (Gość)28.11.2020 12:35

Mogę powróżyć z fusów niedrogo zdolności wróżbiarskie mam po prababce. Najpierw wypiję kawę i zjem ciastko;)później będę wróżyć. Nie pchać się bym nie zeszła z nadmiaru kofeiny. Tak kilka osób dziennie mogę obskoczyć znaczy powróżyć. Zainteresowanych proszę o pozostawienie namiarów na siebie. Napewno się odezwę;)

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat