ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wrotkowe szaleństwo, atrakcyjne rabaty i koncert Cleo, czyli 10., jubileuszowe urodziny Focus Mall

Czwartek, 14 listopada 2019 5946
Przez dwa dni galeria Focus Mall będzie obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Z okazji jubileuszu centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla klientów i zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Szampańska zabawa to jazda na torze wrotkarskim, koncert Cleo, akcje rabatowe i urodzinowe extra punkty w programie SEZAM. To trzeba przeżyć! Warto być w Focus Mall w dniach 15 – 16 listopada.

Tegoroczne świętowanie rozpocznie się w piątek, 15 listopada o godz. 12.00 i potrwa do soboty, 16 listopada, do godz. 20.00. To jubileuszowe wydarzenie dostarczy gościom w każdym wieku niezapomnianych emocji. Impreza nabierze rozpędu już w samo południe pierwszego dnia urodzinowej zabawy! Ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił na wrotkach, będą mieli szansę na to w Focus Mall.

 

W piątek, od godz.12.00, klienci będą mogli skorzystać z toru wrotkarskiego o pow. 100 mkw., gdzie każdy będzie mógł wypożyczyć kultowe buty na kółkach. Tę pełną wrażeń 10. rocznicę dodatkowo uświetnią występy dzieci i młodzieży z lokalnych szkół i klubów artystycznych. Goście będą mogli posłuchać Orkiestry Dętej czy uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej.

 

Będzie się działo! Ale to nie jedyne atrakcje! Dziesięciolecie Focus Mall, to również nie lada gratka dla tropicieli rabatów, pasjonatów mody i aktualnych trendów. Świętujący jubileusz będą mieli okazję do uzupełnienia garderoby na sezon jesienno-zimowy w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Szczegóły urodzinowych rabatów dostępne będą na stronie www centrum oraz na witrynach salonów oferujących zniżki. Centrum postanowiło nagradzać odwiedzających za dokonane zakupy. To niespodzianka dla wszystkich korzystających z aplikacji SEZAM, którzy za zakupy za min. 50 zł mogą zdobyć extra punkty. Po rejestracji paragonów na stanowisku promocyjnym, użytkownik za pomocą specjalnego kodu QR będzie mógł w ciągu 5 kolejnych dni roboczych zdobyć dodatkowych maksymalnie 500 punktów, które przybliżą gracza do wymarzonej nagrody.

Warto przyjść na urodziny do Focus Mall! Odwiedzający, którzy jeszcze nie są użytkownikami programu lojalnościowego, a chcieliby wziąć udział w zabawie, nic straconego! Można dołączyć do programu SEZAM, np. przy okazji urodzinowej wizyty w centrum. Wówczas będzie można skorzystać z pomocy hostessy na stanowisku ulokowanym na parterze, w pobliżu sklepu H&M i pobrać aplikację. Stanowisko będzie dostępne 15 i 16 listopada w godz. 14.00 - 20.00.

 

Niespodziankom nie będzie końca. Centrum handlowe zorganizuje również liczne konkursy i quizy z nagrodami. Świętowanie dziesięciolecia galerii nie może odbyć się bez odrobiny słodkości w postaci pysznego urodzinowego tortu. 

 

Z okazji swoich urodzin galeria przygotowała także nie lada kąsek dla fanów muzyki pop. W sobotę, 16 listopada o godzinie 18.00 rozpocznie się główna niespodzianka wieczoru. Przed gośćmi wystąpi laureatka dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, czyli Cleo! Artystka jest znana z takich przebojów, jak „My Słowianie”, „Brać” czy „Za krokiem krok”.


- Jesteśmy dumni z tego, że już dziesiąty rok z powodzeniem funkcjonujemy w regionie, a nasze grono wiernych klientów każdego roku się powiększa. Jubileuszowe urodziny Focus Mall będziemy świętować w niezwykłym klimacie. Jestem przekonana, że zaplanowane atrakcje, te zakupowe i rozrywkowe, dostarczą odwiedzającym w każdym wieku niezapomnianych wrażeń na długo. Gorąco zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania, okrągłej, 10. rocznicy powstania Focus Mall – zachęca Olga Wiernicka, regional marketing manager, NEPI Rockcastle.


Zainteresował temat?

7

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat