Wrócili ze Słowacji z medalami

Środa, 02 marca 201617
Jeden złoty, jeden srebrny i trzy brązowe medale zdobyli kickboxerzy piotrkowskiego klubu Marky-Mark Team podczas turnieju Slovak Open 2016 zorganizowanego w ramach Pucharu Europy.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Iza Szelest, która walczyła w formule kick-light w kat. wagowej do 50 kg.

Srebro wywalczył Andrzej Kiełbik, rywalizujący w formule K1 (kat. -67 kg), a brązowe medale w formule light-contact zdobyli Adrian Sęderecki (kat. -42 kg), Kamil Olczyk, (kat. -79 kg) oraz Marek Mazur (kat. -74 kg).

W turnieju rywalizowali zawodnicy z 68 klubówz 9 państw, w tym m.in. reprezentanci Polski.

W połowie kwietnia reprezentanci piotrkowskiego klubu wezmą udział w zawodach The Austrian Classics (WAKO World Cup) w Inssbrucku.