Wręczyli poduchy dla maluchów. Dzień Kobiet w Wolborzu

ePiotrkowRegion Niedziela, 08 marca 20202 3076
Dwie mamy otrzymały kwiaty i czeki na 1000 zł ufundowane przez burmistrza. Wszystkie panie, które uczestniczyły w Dniu Kobiet zorganizowanym w WCK w Wolborzu, dostały w prezencie tulipana i koncert Jacka Borkowskiego.

Ładuję galerię...

Wszystkie panie, które odwiedziły 8 marca Wolborskie Centrum Kultury powitane zostały tulipanami, wręczanymi przez burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Klewina i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Piotrkowskiego Michała Szymańskiego.

 

Gdy kobiety wypełniły już salę WCK, na scenę poproszono dwie mamy, które w tym roku jako pierwsze urodziły nowych mieszkańców gminy. Przypomnijmy, 1 stycznia 2020 r. na świat przyszła Zofia - córka Aleksandry Czyżowicz i Kacper - syn Moniki Sypułek. Obie panie wraz z mężami odebrały kwiaty i czeki w wysokości 1000 zł każdy.

 

Tradycyjnie już Koła Gospodyń Wiejskich gminy Wolbórz przygotowały tzw. poduchę dla malucha. W tym roku poduchy były dwie, a wręczyły je pierwszym mamom Danuta Gwóźdź, radna miejska i sołtys Psar Starych oraz przewodnicząca KGW w Psarach Starych Krystyna Zbiciak.

 

Prezentem dla wszystkich pań był recital Jacka Borkowskiego, aktora i piosenkarza, który wykonywał piosenki Franka Sinarty oraz Antoniego Żabczyńskiego.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu, fot. Michał Karobowiak i Marcin Pampuch)


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.03.2020 09:51

Pace zabaw zbudujcie dla tych maluchów i bloki komunalne ...jak np.Wola Krzysztoporska

00


gość ~gość (Gość)10.03.2020 18:17

Zięba był?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat