Wręczyli nagrodę za najpiękniejszy balkon

ePiotrkow Piątek, 12 października 20122 6681
W Klubie Kultury „Jaskółczyn” odbyło się podsumowanie konkursu na „Najpiękniej ukwiecony balkon”, zorganizowanego przez Piotrkowską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Spośród 15 zgłoszonych balkonów pierwszą nagrodę za najpiękniejsze kwiaty otrzymała pani Maria Dworniak zamieszkała w bloku przy ulicy Belzackiej 12. Drugie miejsce przypadło pani Krystynie Flasz, zaś ostatnia na podium znalazła się pani Helena Mielczarek. W konkursie brano pod uwagę różnorakość kwiatów oraz ogólne wrażenia estetyczne.

Podczas uroczystości podsumowano także konkurs plastyczny „Zielone lasy, czyste wody to dar przyrody”. Całość urozmaiciła część artystyczna przygotowana przez dzieci i młodzież z Klubu Kultury „Jaskółczyn”.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ciekawy? ~Ciekawy? (Gość)12.10.2012 12:53

jestem BARDZO ciekawy jakie to były nagrody i czy na drugi rok wogóle opłaca się sadzić kwiatki, czy może postawić książeczkę o kwiatach na balkonie? Którą się dostało w nagrodę.

00


jaa ~jaa (Gość)12.10.2012 11:47

A czy można podać kto wygrał w konkursie plastycznym "Zielone lasy czyste wody..." ??

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat