Wracają mecze z udziałem kibiców

ePiotrkowŁódzkie Piątek, 19 czerwca 20200 969
Od 20 do 23 czerwca na terenie województwa łódzkiego odbędą się cztery mecze piłki nożnej. Będą mogli wziąć w nich udział kibice, ale w ograniczonym zakresie.
pxhere.com

20 czerwca o godz. 20.00 w Bełchatowie przy ul. Sportowej 3 odbędzie się mecz piłki nożnej o mistrzostwo Ekstraklasy pomiędzy drużynami Raków Częstochowa – Wisła Kraków.

21 czerwca o godz. 15.00 w Bełchatowie przy ul. Sportowej 3 o mistrzostwo I ligi grać będą GKS Bełchatów – Stal Mielec.

21 czerwca o godz. 19.10 w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138 o mistrzostwo II ligi zagrają Widzew Łódź – Lech II Poznań.

23 czerwca godz. 20.30 w Łodzi przy al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się mecz o mistrzostwo Ekstraklasy pomiędzy drużynami ŁKS Łódź – Górnik Zabrze.

 

- Na podstawie opinii wojewódzkiego inspektora sanitarnego i rozważeniu sytuacji epidemicznej w województwie łódzkim wszystkie mecze odbędą się z udziałem kibiców drużyny gospodarzy. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 12 czerwca 2020 r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, organizator musi zapewnić co czwarte miejsce, w rzędach naprzemiennie, jednak nie więcej niż 25% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności w danym obiekcie – informują nas służby wojewody. - Każda decyzja dotycząca imprez masowych, jakimi są mecze piłkarskie będzie podejmowana na podstawie opinii służb epidemiczno-sanitarnych.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat