Wraca Piotrkowska Giełda Staroci

ePiotrkow Poniedziałek, 14 maja 20182 2921
Pierwsze w tym sezonie spotkanie miłośników staroci odbędzie się 20 maja między 7:00 a 14:00 na placu zamkowym przed Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.

Wszyscy, którzy tego dnia zdecydują się na spacer przy Pałacu Królewskim Zygmunta I Starego będą mogli podziwiać zbiory kilkunastu wystawców, hobbystów i kolekcjonerów. Podczas giełdy można będzie kupić porcelanę, numizmaty, książki, płyty i inne, niespotykane przedmioty.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wystawca ~wystawca (Gość)19.05.2018 20:11

Panie Piotrze, niestety około godziny 13 nie ma już praktycznie żywej duszy, więc nie ma po co dalej stać. Giełda jest mało rozreklamowana. Większość klientów stanowią ludzie wracający z kościoła, którzy w drodze do domu zachodzą pod zamek by tylko coś pooglądać. Szkoda, że nasza giełda nie ma takiego rozgłosu jak ta spalska...Gdyby tak to rozgłosić dalej, miasto z taką historią jak nasze zyskałoby dodatkową atrakcję, która może ściągnęłaby więcej wystawców a co za tym idzie - turystów :-)

01


Piotr Piotrranga15.05.2018 20:49

Jak na niedzielną imprezę to godziny działania powinny być od 10 do 17 tej.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat