Wpadli dilerzy narkotykowi

ePiotrkow Poniedziałek, 14 kwietnia 20080 1371
W nocy z 11 na 12 kwietnia na ulicy Sulejowskiej policjanci z sekcji wywiadowczej wylegitymowali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat - mieszkańców powiatu bełchatowskiego i piotrkowskiego. Jak się okazało posiadali oni przy sobie cztery dilerki z amfetaminą o wadze ponad 3 g.
W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze z sekcji ds. nieletnich i patologii ustalili, że mężczyzn w narkotyki zaopatruje młodszy z nich oraz 18- latek z powiatu bełchatowskiego. U tego ostatniego w trakcie przeszukania mieszkania znaleziono 11 dilerek ze śladowymi ilościami amfetaminy i marihuany. Jak ustalono cała trójka zajmowała się rozprowadzaniem tych środków w najbardziej znanej dyskotece w naszym powiecie. Dzisiaj zostaną im postawione zarzuty posiadania narkotyków i udzielania ich innym osobom - za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat