Wolontariusze odebrali identyfikatory i puszki (VIDEO)

ePiotrkow Sobota, 12 stycznia 20194 3260
620 wolontariuszy będzie zbierać w tym roku w Piotrkowie i okolicach pieniądze do puszek w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sobotę odebrali identyfikatory, puszki i gadżety przygotowane przez sponsorów orkiestry.

Ładuję galerię...

Już w sobotę wolontariusze (w zdecydowanej większości dzieci i młodzież) odebrali puszki i identyfikatory. Sztab w tym roku mieścił się w Domu Nauczyciela. Aula przy ul. Sienkiewicza pękała w szwach. Szef trybunalskiej Orkiestry Dariusz Cecotka poruszył kilka spraw organizacyjnych, o zagrożeniach mówili też przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

 

- Chcę pomagać dzieciom, to zaszczyt, że mogę to robić. Chciałbym zebrać ok. 300 złotych do puszki – powiedział nam jeden z wolontariuszy, uczeń IV LO w Piotrkowie. – To, że mogę pomóc innym, sprawia mi ogromną przyjemność – dodała Lena z SP 13. - Zainteresowanie wolontariatem na rzecz WOŚP jest coraz większe. Dlatego wielu osobom musieliśmy odmówić – podkreślił Darek Cecotka. Połowa z tych ponad 600 osób pieniądze będzie zbierać w Piotrkowie, pozostali w miejscowościach powiatu piotrkowskiego.

 

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 13 stycznia.

 

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobre ~Dobre (Gość)13.01.2019 14:34

hmm. I od razu wiemy, która część ciała policjantki spodobała się nagrywającemu filmik :)

10


gostek ~gostek (Gość)12.01.2019 18:11

i jak zwykle pod kościoły

10


gość ~gość (Gość)12.01.2019 17:09

Powodzenia ludzie!

11


www ~www (Gość)12.01.2019 16:00

Ciekawe czy oddadzą?

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat