Wolontariusz Roku 2019. Kandydatów możecie zgłaszać tylko do piątku!

ePiotrkow Czwartek, 07 listopada 20190 1517
Tylko do 8 listopada można zgłaszać nominacje do tytułu Wolontariusz Roku 2019 i w ten sposób docenić ludzi, którzy wyróżniają się empatią, charyzmą i bezinteresownością. Przypomnijmy, że plebiscyt Wolontariusz Roku 2019 ogłosiły Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC i Piotrkowskie Centrum Wolontariatu.
Gala Wolontariatu w Piotrkowie 2018

- Najważniejszym celem plebiscytu jest promocja wolontariatu. Kolejny cel - docenić niewidoczną na co dzień pracę wolontariuszy. Raz w roku, podczas Gali Wolontariatu jest okazja, by powiedzieć: fajnie, że jesteś przyjacielu, bez Ciebie nie dałbym rady – mówią organizatorzy wydarzenia.

Doskonale o tym wiedzą ubiegłoroczni laureaci: Gabrysia Radke z ZSP i PO-W nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Mirosław Świech z SWPA Pałacyk Piotrków Trybunalski, a także pozostała dwudziestka nominowanych i docenionych.


W tym roku nagrodą główną dla Wolontariusza Roku 2019 jest bon turystyczny o wartości 5 tys. zł.


- Zgłaszajcie swoich kandydatów, czas ucieka... zgłoszenia tylko do 8 listopada, czyli najbliższego piątku. Doceńcie ich świetną roczną robotę, to prawdziwa siła i moc – dodają organizatorzy plebiscytu.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat