#WolbórzRatujeŻycie. Zbiórka krwi dla Marysi

ePiotrkowRegion Czwartek, 21 maja 20201 4362
Stowarzyszenie GHE im. płk. Janusza Maleszewskiego II Okręg Policji Państwowej zaprasza do udziału w akcji zbiórki krwi, która odbędzie się w niedzielę 24 maja w godz. 10.00 – 13.00 w mobilnym punkcie poboru krwi. Autobus będzie stał na parkingu przy gabinecie stomatologicznym Wi-dent, Fizjoterapia - AldonaLasek w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5. Krew będzie zbierana dla małej Marysi, która walczy z nowotworem.

Osoby, które chciałyby dołączyć do zbiórki, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub wysłanie SMS-a z imieniem i nazwiskiem pod nr 793 171 362. Drogocenny lek, którym jest krew będzie podarowany Marysi, która ma 7 miesięcy i walczy z nowotworem jamy brzusznej. Akcję poboru krwi objął patronatem starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak. Partnerami zbiórki są: OSP Wolbórz, Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim, żołnierze WOT oraz Grupa Motocyklowa Wolbórz Dzięki lokalnym przedsiębiorcom (dom weselny „Biały Dworek” , Aldona Lasek medycyna manualna i fizjoterapia oraz „Esencja Piękna”) wśród krwiodawców zostaną rozlosowane vouchery.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.05.2020 11:28

Wszystkich chorych i potrzebujących pomocy proszę niech skontaktują się z księdzem Łukaszem Prausa w Łodzi przy Sanktuarium na. Lagiewnickiej

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat