Wolbórz zachęca do szczepień

ePiotrkowRegion Wtorek, 19 stycznia 20210 695
Mieszkańcy Gminy Wolbórz mają możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w przychodni AMICUS w Wolborzu i Goleszach. Zapisy trwają.

Gmina Wolbórz podejmuje szereg działań, których celem jest zrealizowanie Narodowego Programu Szczepień. Na jej terenie, podmiotem realizującym szczepienia jest przychodnia AMICUS-MED. Szczepienia realizowane będą w przychodniach w Wolborzu i Goleszach Dużych. Pierwszeństwo mają osoby w wieku 80+.

 

 

Osobom zainteresowanym gmina zorganizuje transport do punktu szczepień. Chęć skorzystania z niego, należy zgłosić w dniu zapisu lub w Urzędzie Miejskim w Wolborzu pod numerem tel. 665-777-190 gdy jest znany termin szczepienia. Na szczepienie zabieramy dowód osobisty.

 

- Chcemy jak najszybciej zaszczepić wszystkich zainteresowanych. W pierwszej kolejności do szczepień zapraszamy seniorów, do których pracownicy MOPS dostarczą już zaproszenie do zaszczepienia się. Kolejne grupy wiekowe będą miały możliwość zapisywania się wkrótce. Na terenie naszej gminy mamy dwa punkty szczepień w przychodniach AMICUS-MED, liczę na to, że w naszej gminie sprawnie przeprowadzimy akcję szczepień - powiedział Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

 

Zapisy pod numerem tel.: 733-112-320


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat