Wolbórz: Dla malucha poducha i 1000 zł

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 12 marca 20182 3394
Podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który zorganizowano w Wolborskim Centrum Kultury, wręczono poduchę dla pierwszego dziecka, które przyszło na świat w 2018 roku w gminie Wolbórz. Przypomnijmy, że pierwsza była Hania Szulc.

Hania na koncert przyniesiona została w nosidełku przez rodziców Malwinę i Łukasza Szulców. Oprócz czeku na 1000 zł, który tradycyjnie wręczył burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, Hania dostała także poduchę przygotowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich z Kuznocina.


Tradycyjnie w WCK zebrały się mieszkanki gminy, by obejrzeć przygotowane specjalnie na tę okazję przedstawienie. Publiczność wysłuchała koncertu zespołów Fermata i Cantare wspartych przez członków chóru Cantate Deo. Poezję recytowana Maria Makowska-Cegła. Na scenie pojawiły się też dzieci z klubu sportowego Aster Wolbórz.
Publiczność nagrodziła artystów oklaskami. Każda z pań wyszła z sali z tulipanem, kwiaty wręczali burmistrz, przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc i radny powiatu Michał Szymański.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Liwiusz ~Liwiusz (Gość)13.03.2018 22:09

Fajna akcja... szkoda, że podkreśla tylko to, że nie każdy jest równy. Pierwsze dziecko w roku jest lepsze i dostanie a drugie i kolejne już nie. Jak ktoś ma jedno to nic nie dostanie, a dwoje 500+. I niech ktoś powie, że to państwo jest w porządku względem dzieci, bo o dorosłych nie wspomnę.

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat