Wolbórz: Burmistrz spotkał się z dyrektorami

ePiotrkowRegion Środa, 14 października 20203 1493
W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Wolborza spotkał się z dyrektorami samorządowych placówek oświatowych.

Ładuję galerię...

Każdego roku 14 października środowisko nauczycieli i pracowników oświaty gminy Wolbórz spotykało się z władzami gminy. W tym roku spotkania w tradycyjnej formie nie będzie z powodów oczywistych. Burmistrz Andrzej Jaros spotkał się jedynie z dyrektorami samorządowych placówek oświatowych: Iwoną Glejzer, dyrektorem Przedszkola Samorządowego w Wolborzu, Anną Drozdowską, dyrektorem SP w Goleszach Dużych i Grzegorzem Adamczykiem, dyrektorem SP w Wolborzu. W spotkaniu uczestniczyli także Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej i sekretarz gminy Elżbieta Bijoch.


Dyrektorzy szkół i przedszkola z terenu gminy podkreślają potrzebę powrotu do normalnego trybu nauczania w swoich placówkach. Ten rok z powodu pandemii koronawirusa zmusił zarządzających oświatą w gminie Wolbórz do zmian w procesie edukacji. Wprowadzono wiosną zdalne nauczanie, a od września wiele organizacyjnych obostrzeń, by chronić młodzież przed wirusem.
W trakcie spotkania burmistrza z dyrektorami były życzenia, przede wszystkim zdrowia dla kadry nauczycieli, pracowników oświaty i uczniów oraz szybkiego powrotu do normalnego trybu nauczania.


- Życzenia te dedykujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, także z prywatnych ośrodków działających w Wolborzu. Dużo zdrowia dla Was – mówi burmistrz.

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ksiądz Adam ~ksiądz Adam (Gość)14.10.2020 11:09

towarzystwo wzajemnej adoracji..

20


gość_lipa ~gość_lipa (Gość)14.10.2020 09:30

Życzenia życzeniami ale nagród pieniężnych nie widać.

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat