Wolborscy motocykliści zakończyli sezon

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 27 listopada 20171 2036
Sympatycy wolborskiej grupy motocyklowej po raz ostatni w tym roku wsiedli na swoje maszyny, by oficjalnie zakończyć i podsumować sezon motocyklowy 2017.

Podczas oficjalnej części uroczystości podsumowano i oceniono mijający sezon a także pięć poprzednich w historii wolborskiej grupy. Przyznano, że rok 2017 był wyjątkowo udany, ciekawy i owocny, o czym świadczy aż 15 wspólnych spotkań i wyjazdów. Najdłuższe z nich to:

- wyprawa w Karkonosze, do Szwajcarii Saksońskiej i Drezna,
- rajd po Mierzei Wiślanej,
- rajd na Pojezierze Brodnickie,
- Opolszczyzna - północne Czechy.

Spośród innych ważnych wydarzeń należy zwrócić uwagę na zorganizowanie Dnia Dziecka dla małych mieszkańców gminy, udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie Specjalnej dla Dzieci w Łodzi. Nie można pominąć także asyst na ślubach kolegów, wspólnego wyjazdu do teatru Komedia w Warszawie, pomocy w obsłudze festynów w Wolborzu i Goleszach.

Dla większości to zakończenie sezonu było jednak tylko symboliczne. Każdy zagorzały motocyklista wyjeżdża na drogę, kiedy tylko temperatura sięga powyżej 10 stopni, a być może piękna złota polska jesień da ku temu okazję…


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

alibaba ~alibaba (Gość)27.11.2017 20:29

No i można było zakończyć sezon bez katabasa. Brawo.

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat