Wola Krzysztoporska zaprasza na II Rajd Mikołajowy

ePiotrkow Środa, 09 listopada 20160 1916
Już 3 grudnia spod Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej ruszy II Rajd Mikołajowy.

Zbiórka na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) o godz. 10.00. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę długości około 8 km: Wola Krzysztoporska – Kacprów – Kolonia Bogdanów (Sepna) – Kacprów – Wola Krzysztoporska.

 

Powrót zaplanowano na godz. 12.30. To wtedy uczestnicy rajdu zaproszeni będą na spotkanie w Domu Kultury w Woli Krzysztoporskiej, poczęstunek, niespodziankę, wręczenie dyplomów dla drużyn oraz paczek od Mikołaja. Zakończenie imprezy ok. godz. 16.00.

 

Wszyscy rajdowicze proszeni są o zabranie obuwia zmiennego i – ponieważ jest to Rajd Mikołajowy – widocznego czerwonego akcentu na ubraniu!

 

Chętni do uczestnictwa w rajdzie mogą się zgłaszać do 14 listopada. Zapisy w sekretariacie Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Woli Krzysztoporskiej. Opłata wynosi 16 zł.

 

Organizatorami rajdu są: Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej, Grażyna Pielużek, Beata Wieczorek, Paulina Baras.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat