Wola Krzysztoporska druga w powiecie

ePiotrkowRegion Wtorek, 19 lutego 20190 4770
Gmina Wola Krzysztoporska na drugim miejscu w powiecie pod względem osiągnięć sportowych. 8 lutego w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się Podsumowanie Sportowe roku 2018, które było okazją, by podziękować sportowcom za ich osiągnięcia, trenerom za wytrwałą pracę i wyróżnić najlepsze kluby i szkoły.

Współzawodnictwo sportowe najlepszych rad gminnych Wola Krzysztoporska zakończyła na drugim miejscu, dając się wyprzedzić tylko Rozprzy, a puchar odebrał wójt gminy Roman Drozdek.

 

Pierwsze miejsce spośród wszystkich sekcji turystycznych zajęła Sekcja Turystyczna Gminnego Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej.

 

Ale nie zabrakło także indywidualnych osiągnięć. Wśród dziesiątki najlepszych sportowców LZS powiatu piotrkowskiego w sezonie 2018 na 7. miejscu uplasował się Bartłomiej Bąbol, zawodnik z LUKS Gryf Bujny (podnoszenie ciężarów). Wśród laureatów znalazł się także sam LUKS Gryf Bujny, który zajął drugie miejsce w rywalizacji klubowej, a puchar odebrała prezes Anetta Mielczarek. W tej kategorii wyróżniony został jeszcze jeden klub z terenu gminy - LUKS Athletic Wola Krzysztoporska (zapasy styl klasyczny), a jego trener Tomasz Woźniak zajął trzecie miejsce wśród najlepszych trenerów – wychowawców młodzieży. Z kolei zawodnik LUKS Athletic Wola Krzysztoporska Patryk Robaszek (zapasy rocznik 2005) znalazł się wśród „nadziei sportowych” roku.

 

W rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce wywalczył Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach, a wśród wyróżnionych gimnazjów i podstawówek znalazły się: Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej oraz Szkoła Podstawowa w Gomulinie.

 

Gratulujemy!

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

4

2


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat