Wola Krzysztoporska: Zagrają o halowe mistrzostwo gminy

ePiotrkowRegion Wtorek, 04 grudnia 20181 1234
Już 9 grudnia w Gomulinie niezrzeszeni piłkarze z terenu gminy Wola Krzysztoporska walczyć będą o tytuł halowego mistrza gminy. Zgłoszenia drużyn do 6 grudnia!

XII Mistrzostwa Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka odbędą się 9 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gomulinie (ul. Szkolna 2).

Początek zaplanowano na godz. 14.00, a o godz. 18.00 rozegrany zostanie mecz finałowy.

 

Turniej przeznaczony jest tylko dla drużyn LZS gminy Wola Krzysztoporska, a zagrać w nim mogą wyłącznie zawodnicy niezrzeszeni będącymi mieszkańcami gminy.

 

Drużyny potwierdzają swój udział do 6 grudnia do godz. 16.00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com (tel. kontaktowy organizatora 501-043-123).

 

Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Szkoła Podstawowa w Gomulinie i Gmina Wola Krzysztoporska.

 

Najlepsze drużyny finału dostaną puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, najlepsi zawodnicy – statuetki.

 

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia na www.wola-krzysztoporska.pl.

 

Zapraszamy do kibicowania!

 

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Danusia z okolic Gomulina ~Danusia z okolic Gomulina (Gość)04.12.2018 09:20

a kiedy kanalizacja w Gomulinie ?

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat