Wola Krzysztoporska: Wakacyjna spartakiada na orliku

ePiotrkowRegion Czwartek, 25 lipca 20193 865
Już po raz trzeci na orliku w Woli Krzysztoporskiej odbyła się Spartakiada Wakacyjna zorganizowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej i animatora orlika Błażeja Strzelczyka.

Ładuję galerię...

W spartakiadzie wzięło udział około 20 osób dorosłych oraz 40 dzieci, a konkurencje, w których można było się zmierzyć, to m.in.: żonglerka piłką, skoki przez skakankę, rzut piłką lekarską, bieg na 30 m, pieszy tor przeszkód, rzut woreczkami do celu oraz koszykarski konkurs rzutów za trzy punkty.

 

W każdej konkurencji i kategorii wiekowej uczestnicy za zajęcie I, II i III miejsca zostali wyróżnieni nagrodami oraz dyplomami. - Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w spartakiadzie, a nagrodzonym gratulujemy! W tym dniu pogoda oraz humory nikogo nie opuszczały – dodaje Marta Kopacka z GKRPA.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gracz ~Gracz (Gość)26.07.2019 09:40

Brawo brawo!
Widać, że coś się dzieje dla dzieci na Orliku!
W naszym regionie "przykładem" powinien świecić piotrkowski Orlik przy ul. Wysokiej.
Wakacje, dzieci mają wolne a ja z synem nie mogę iść grać po południu na Orliku bo... jest zamknięty!!! Brak Animatora? Informacja uzyskana ze szkoły: Orlik będzie zamknięty.
Ludzie! To jest szaleństwo co tam się dzieje na tym Orliku.
Orlik otwarty rano ale Animatora nie widać. Nie można ani wypożyczyć piłki ani napompować bo nie ma do kogo zwrócić się o pomoc.
Nie lepiej całkowicie zostawić ten obiekt otwarty? Przynajmniej ogrodzenie nie było by porozrywane bo dzieci wchodziły by jak ludzie przez furtkę.
Co tam się dzieje? Nie wspominając już o utrzymaniu "czystości" na boisku :-)

20


tymn ~tymn (Gość)25.07.2019 22:28

Popieram!!!!

20


gość ~gość (Gość)25.07.2019 14:43

Świetny pomysł panie Błażeju widać że coś się dzieje na tym orliku powodzenia

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat