Wola Krzysztoporska: Trwa głosowanie na najlepszą biogminę

ePiotrkowRegion Piątek, 14 września 201894 5775
Gmina Wola Krzysztoporska bierze udział w konkursie na Najlepszą Biogminę Województwa Łódzkiego. O tym, kto zwycięży decydują internauci.

Internauci, którzy wezmą udział w głosowani (na stronie: https://bioeconomy.lodzkie.pl/biogmina/) mogą wygrać unikatowy eko prezent. Głosowanie trwa do 24 września do godziny 15.00.

 

- Prosimy o głosy, bo mamy się czym pochwalić – mówi Anna Wiktorowicz z Referatu Zamówień Publicznych, Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej. - Od wstąpienia Polski do UE na wsparcie naszych inwestycji zdobyliśmy kwotę ponad 40 mln zł. Większość z nich to takie, które stawiają na zrównoważony rozwój z poszanowaniem środowiska naturalnego. W ciągu ostatnich lat przeznaczyliśmy prawie 29 mln zł na budowę kanalizacji i oczyszczalni ścieków. Kolejnych 8 mln zaangażowaliśmy w termomodernizację budynków gminnych, większość wyposażając w odnawialne źródła ciepła (piece na biopaliwo, solary). Remontujemy drogi (13 mln zł) i dowozimy dzieci do szkół, by ograniczyć emisję spalin, a dla mieszkańców organizujemy strefy aktywnego wypoczynku.

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

3

11


Komentarze (94)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ogrodnik ~ogrodnik (Gość)25.09.2018 22:24

przecie nik cie nie zmusza do sprzedaży.... wybor jest zawse twój

00


molik ~molik (Gość)21.09.2018 19:11

Ja jestem za wójtem... nawet podpisałem listę z poparciem...

10


za wojtem ~za wojtem (Gość)21.09.2018 15:41

odwalcie sie od mojego wujta, on wszystko robi bardzo dobrze....

20


radny ~radny (Gość)20.09.2018 20:40

Rośnie też silna opozycja dla wójta. W każdym okręgu jest sporo kandydatów nie związanych z komitetem Wójta.

21


wojt ~wojt (Gość)20.09.2018 20:39

Wójt Roman będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Sporo osób jest rozczarowanych jego polityką. Będzie musiał się postarać aby przekonać do swojej polityki albo zastanowić się czy w niektórych krytycznych uwagach nie ma ziarna prawdy.

12


wolak ~wolak (Gość)17.09.2018 08:12

Nie wiesz ale według koncepcji gminy cała północna cześć jest przeznaczona pod Magazyny i Produkcję: Rokszyce, Majków Duży, Kargał Las....A i w innych miejscowościach są też takie plany....
Jest koncepcja aby cześć niektórych miejscowości wysiedlić... to dopiero będziecie mieli ekologię......
Mało wiesz Malik co się dzieje w twojej gminie...
Druga i trzecia klasa ziemi zostanie zniszczona....ciekawe kto pozwala na takie działania.... czy nie ma na to ustawy..... aby zabraniać tego typu działania.... taka ziemia powinna być zachowana....
Mieszkańcy powinni pokazać w najbliższych wyborach czego oczekują.
http://www.powiat-piotrkowski.pl/images/newsy/3862/tabela/tabela1.png

41


Andrew ~Andrew (Gość)17.09.2018 17:57

Ekologia ekologią chłopy u mnie w Majkowie opychają ziemię jak leci. Tylko paru jest prawdziwymi patriotami co nie chcą sprzedać. reszta to za garść srebrników, własne matki by sprzedo.
jacy oni wszyscy patriotyczni, pierwsze łowki w kościele zajmują.....

32


Jakie spaliny z magazynnów ????? ~Jakie spaliny z magazynnów ????? (Gość)17.09.2018 21:29

Ludzie. Jak czytam niektóre komentarze, to płakać mi się chce z powodu głupoty ludzkiej. Jakie spaliny z magazynów? Przez Gmineę Wola K. biegnie autostrada A1!!!!!!!! i droga krajowa 74 !!!! setki tysięcy aut. Co te 7 magazynów może dać więcej spalin. Śmiech na sali. Dla Gminy jest to ogromna szansa. Taki Kaufland daje 2,5 mln podatku co roku. Jak taka firma inwestuje to nie na rok ale na 30 lat czy 50. Więc przez tyle lat do budżetu Gminy będzie płynął strumień kasy. Niech będzie takich Kauflandów 5 a nawet 100. Wtedy Gmina będzie mogła nawet drogi powiatowi wybudować a nawet basen. I tego my mieszkańcy Gminy chcemy.

33


pracownik urzedu ~pracownik urzedu (Gość)19.09.2018 11:09

My dostaliśmy nakaz jak za komuny aby glosowac za.

00


remis ~remis (Gość)19.09.2018 11:06

Czytając te komentarze odnoszę wrażenie że na komentują z jednej strony osoby, które dopiero co pobudowały sobie domki na wsi, działeczki a teraz przeszkadza im sąsiedzstwo. A z drugiej strony są osoby które bronią wójta, pewnie w godzinach pracy urzędu pracownicy zamieszczają komentarze.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat