Wola Krzysztoporska: Strażacy otrzymają nowy samochód bojowy

Strefa FM Środa, 01 kwietnia 20159 3409
Strażacy z OSP w Woźnikach w gminie Wola Krzysztoporska otrzymają w tym roku nowy samochód bojowy. Zakup auta dla jednostki został zapisany w tegorocznym budżecie.

- Będzie nas to kosztować ok. pół miliona zł. Już zostały złożone stosowne wnioski o pozyskanie pieniędzy z zewnątrz. Będziemy ubiegali się o środki z Zarządu Wojewódzkiego OSP, również z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pozostała kwota, czyli ok. 200 tys. (góra 300 tys.) będzie pochodzić z budżetu gminy – mówi Roman Drozdek, wójt gminy.

Na terenie gminy funkcjonuje 15 jednostek OSP. Wójt chciałby, aby w tej kadencji podobne samochody trafiły także do jednostek w Parzniewicach, Krzyżanowie i Krężnej.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gośc 21 ~gośc 21 (Gość)01.04.2015 08:50

Na co im ten samochod teraz praktycznie nie ma sie co palic

13


gosc ~gosc (Gość)02.04.2015 21:35

Wszystko co robi i w co inwestuje Wójt zawsze komuś nie pasuje...ludzie opanujcie się.Szkoła w Woźnikach sprzedana;pomieszczenia po bibliotece się marnuja;sala jest do...najwyższa pora zaczac zbac o tą wieś... Wojt do tej pory nic w Woźnikach nie robił;omijał szerokim łukiem przez co niektórych spolecznikow ale najwyższa pora cos w tej wsi zrobić:-)

10


mj ~mj (Gość)01.04.2015 16:17

Skoro bojowy go z lufą będzie:)

10


Samorządowiec ~Samorządowiec (Gość)01.04.2015 13:42

Samochód dla OSP Woźniki należy się jak rybie woda , Na terenie Gminy mają najstarszy ponad 40 letni samochód star . A mimo to biorą bardzo czynny udział w różnego typu akcjach i zawsze można na nich liczyć. Otrzymując nowy samochód bedą mogli jeszcze efektywniej wspierać jednostki w KSR-G Gomulin i Wole K. Negowanie w stylu po co im to jest nie na miejscu bo obrażacie tym ludzi którzy się zajmują OSP i poświęcają swój cenny czas,po by może któremuś z was pomóc ratować dobytek. Jak się coś dzieje nie dzwońcie pod 998 no bo i tak są niepotrzebni.

60


Typowy Wolus ~Typowy Wolus (Gość)01.04.2015 12:59

OSP Woźniki po 2 kadencjach Wójta wychodziła, wyprosila samochód . Jeszcze nie dostali a już szczuje się następne miejscowości że także dostaną . OSP Krężna ,Krzyżanów spokojnie poczekacie z 2 nastepne kadencje tego wojta to moze dostaniecie.

32


żenua ~żenua (Gość)01.04.2015 08:48

Ależ jesteśmy bogatym krajem.

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat