Wola Krzysztoporska: Sołtysi mają służbowe telefony

ePiotrkowRegion Czwartek, 12 lipca 201825 7944
Oficjalne przekazanie nowych telefonów komórkowych 43 sołtysom z gminy Wola Krzysztoporska odbyło się kilka dni temu podczas cokwartalnego spotkania z władzami samorządowymi.
fot. UG Wola Krzysztoporska

Wnioski o to, by sołtysi mieli służbowe telefony, pojawiły się już dawno. Do pomysłu tego pozytywnie odniosły się władze i Rada Gminy, która przeznaczyła środki na ten cel. W ten sposób sołtysi z terenu gminy otrzymali nowe aparaty telefoniczne, tak potrzebne im w wypełnianiu swoich obowiązków. - To przecież oni w imieniu mieszkańców wsi zajmują się wieloma sprawami, alarmując o bieżących problemach, koordynując organizację festynów, informując o należnościach podatkowych, zgłaszając wnioski do władz samorządowych - mówi Anna Wiktorowicz z Referatu Zamówień Publicznych, Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej.

 

Koszt dwuletniego abonamentu wraz z aparatami telefonicznymi Huawei P9 lite (dual sim) wyniósł około 38 600 zł.

 

 

 

 

(źródło: UG Wola Krzysztoporska)


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

do Rokszyc ~do Rokszyc (Gość)05.08.2018 20:02

Zgadzam się. Ten promowoany patryjotyzm to o kant.... potłuc. Z jedny strony patryjotyzm z drugiej strony odrolnianie poslkiej ziemi i sprzedaż w obcy kapitał. Kto tak postepuje.

00


Rokszyc1 ~Rokszyc1 (Gość)05.08.2018 17:01

A w Moszczenicy myślą racjonalnie i budują Moszczenickie Tereny Inwestycyjne przeznaczone dla firm głównie z branży IT, OZE, itp. Wreszcie powstaną miejsca pracy dla osób z wyższym wykształceniem i za normalne wynagrodzenia.
Kiedy ludzie zrozumieją, że prawdziwe pieniądze, prawdziwa kasa będzie wtedy, gdy powstanie jakiś zakład produkcyjny z polskim kapitałem, z siedzibą w Polsce, zatrudniający Polaków, a nie jakieś "centra logistyczne" zachodnich korporacji, które podatki płacą za granicą, wykorzystują Polaków jako tanią siłę roboczą, a przybyszów ze Wschodu traktują jak niewolników. Przecz z centrami logistycznymi, chcemy konkretnych inwestycji dla gminy, regionu i dla Polski!
A w tej gminie sprzedaje się ziemię dla obcych kapitałowo magazynów. A w szkołach promuje się patryjotyzm. Pomieszanie z poplątaniem.

00


wolak ~wolak (Gość)15.07.2018 11:06

Niegospodarność i samowolka w tej gminie aż razi. Może ktoś się za to wreszcie weźmie.

10


gość ~gość (Gość)14.07.2018 17:07

Tyle pieniedzy na glupoty a moze pomoc tym najbardiej potrzebujacym

10


gość ~gość (Gość)13.07.2018 19:44

Nikki zapraszam kandydować do następnych wyborów poprę cię

20


gość ~gość (Gość)12.07.2018 12:28

Może jeszcze wójt zacznie rozdawać mieszkania służbowe. Nic nie robią dla mieszkańców wsi i ciągle dostają za to nagrody! Wójt niech zacznie wydawać pieniądze na coś co jest rzeczywiście potrzebne, a nie na jakieś głupoty. Niech nie marnotrawi kasy na prawo i lewo na bzdury, np. domy ludowe, telefony służbowe, itp. Niech lepiej wybuduje bloki dla ludzi potrzebujących mieszkań, którzy od lat starają się o lokale socjalne!

63


gość ~gość (Gość)13.07.2018 08:30

Panie wójcie absolutnie absolutorium się panu nie należało. Zbyt dużo wydaje się w naszej gminie na różne pierdoły kasy,na administrację jak napisano ponad 4 miliony, na festyny koncerty, nikomu niepotrzebne inwestycje A za mało myśli o rozwoju przyszłości. Gdzie inwestycje w nowe technologie, światłowody, mądrą politykę społeczną, tworzenie lepszych warunków dla biznesu, obnizka podatków lokalnych, niższe ceny za wodę i ścieki. Wszystko to zaniechanie, lepiej według władz gminy wydawać naszą kasę na gadżety i promocje w mediach . Ile za to płacicie?

30


gość ~gość (Gość)13.07.2018 09:06

A to nie lepiej tak jak w innych gminach darmowy Internet dla wszystkich w tym i dla sołtysów strażaków kgw sportowców. To byłby 21 wiek. A nie dla wybranych przywileje

40


gość ~gość (Gość)13.07.2018 08:42

Może jeszcze przy przekazaniu tajna instrukcja była, albo intencje przypuszczalnie bo wybory idą hihi , że gdy będzie np.jakiś konkurs na najlepszego wójta na świecie, to należy wysyłać na maksa SMS z tych komórek. I tak podatnik by zapłacił, a znów się okaże że jesteśmy mistrzami świata w zarządzaniu lub w byciu najlepszymi w jakimś rankingu. A rzeczywistość jest jaka jest szara w gminie...

50


gość ~gość (Gość)13.07.2018 08:21

Przedwyborcza kiełbaska Ale i tak wójtowi to nie pomoże. Bo takiej rozrzutnosci jak w naszej gminie to nigdzie nie ma. I to wszystko za nasze podatki

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat