Wojtek Baranowski w „Dzień Dobry TVN”

ePiotrkowKraj Niedziela, 26 maja 20192 3482
Związany z Piotrkowem muzyk Wojtek Baranowski (Baranovski) wystąpił na żywo w niedzielnym programie „Dzień Dobry TVN”. Zaśpiewał też swoją własną piosenką „Mamo”.
PrtSc DD TVN

W programie przedstawiono też materiał, z którego mogliśmy się dowiedzieć , że wokalista, multiinstrumentalista i kompozytor pochodzi z Wójcina w powiecie opoczyńskim. Pokazane zostało także II Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie, którego Baranowski jest absolwentem. Tam pod czujnym okiem Renaty Tomy śpiewał w szkolnym chórze.

 

Muzyk występował w „Voice of Poland”, gdzie dotarł do etapu live, jednak nie udało mu się znaleźć w finale. Jego kariera na dobre ruszyła w 2018 roku, gdy stacje radiowe zaczęły grać takie utwory Wojtka jak „Dym” czy „Luźno”. Ta druga kompozycja stała się dużym przebojem i dotarła do 10 miejsca w zestawieniu AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W tym roku z kolei króluje balladowy „Zbiór”.

 

Baranowski współpracował także z zespołem XXANAXX.

 

W 2012 roku zagrał i zaśpiewał utwory Tadeusza Nalepy w piotrkowskim klubie INSOMNIA.

 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.05.2019 16:46

Ale obciach? Co ma pan/pani na myśli, mówiąc obciach? Obciachem jest komentarz napisany przez pana/panią, mówiąc takie wyrażenia. Baranowski to świetny facet z pasją, nie każdy uzdolniony musi pochodzić z dużych miast. Co ma miejsce zamieszkania do talentu? Niech każdy robi to co lubi Nie wyrządzając krzywdy nikomu bo co komu do tego. Najwyraźniej nie ma pan/pani pasji którą można się dzielić z innymi. Chociaż, tak teraz myślę, że może pańska pasja to siedzenie przy komputerze i hejtowanie? Takie osoby najczęściej zazdroszczą innym, gdyż same są beztalenciami.

10


gość ~gość (Gość)28.05.2019 10:30

Ale obciach

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat