Wójt gminy Łęki Szlacheckie zakażony koronawirusem

Strefa FMŁódzkie Wtorek, 15 września 202022 7896
O pozytywnym wyniku testu na COVID-19 poinformował we wtorek na swoim Facebooku wójt gminy Łęki Szlacheckie Piotr Łączny. Oprócz niego "pozytywny" okazał się jeszcze jeden pracownik Urzędu Gminy.
fot. FB P. Łączny

Od 7 września wójt przebywa na zwolnieniu lekarskim. A sam Urząd Gminy od 14 do 21 września nie będzie obsługiwać interesantów (dokumenty można zostawić w skrzynce na parterze Urzędu). 

 

 

 

We wtorek służby wojewody poinformowały o 17 kolejnych zakażeniach koronawirusem w Łódzkiem. Dwa nowe przypadki odnotowano w powiecie tomaszowskim oraz po jednym w powiatach piotrkowskim i bełchatowskim. Ponadto poinformowano o śmierci 69-letniej pacjentki z powiatu tomaszowskiego.

 

Potwierdzone wyniki dotyczą: 1 dziecka, 2 młodych kobiet, 4 kobiet w starszym wieku, 2 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku oraz 2 mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 5 do 80 roku życia. Kolejne 38 osób wyzdrowiało.

 

 

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:
Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 5671
Liczba osób aktualnie zakażonych: 485
Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 24
Liczba osób objętych kwarantanną: 2059
Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 378
Liczba osób, które wyzdrowiały: 4938
Liczba osób, które zmarły: 248

 

Wśród zakażonych koronawirusem jest wójt gminy Łęki Szlacheckie, Piotr Łączny. Jest to kolejny przypadek COVID-19 w tamtejszym Urzędzie Gminy, który od 14 do 21 września wyłączył bezpośrednią obsługę interesantów i pracuje zdalnie. Niezbędne dane teleadresowe znajdują się tutaj

 

Wójt Piotr Łączny o zakażeniu poinformował na swoim Facebooku, gdzie zwrócił się także z apelem do osób, które miały z nim kontakt.

 


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.09.2020 16:06

Najgorętsze dni.

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat