Wójt gminy Wola Krzysztoporska odznaczony przez prezydenta Dudę

Region Wtorek, 28 maja 20191 4978
Roman Drozdek, wójt gminy Wola Krzysztoporska, odznaczony został przez prezydenta RP Andrzeja Dudę Brązowym Krzyżem Zasługi podczas obchodzonego 27 maja Dnia Samorządu Terytorialnego.

Prezydent docenił działalność społeczną i samorządową wójta Romana Drozdka, który wyróżniony został jako jedna z dwóch osób z województwa łódzkiego. - Święto samorządu terytorialnego dla każdego samorządowca jest okazją do refleksji, podsumowań i zadumy. Tegoroczny Dzień Samorządu Terytorialnego jest dla mnie wielkim wydarzeniem i przynosi satysfakcję z 17-letniej pracy w gminie Wola Krzysztoporska – mówi Roman Drozdek. – Uhonorowanie tej pracy wysoką oceną przez najwyższy urząd w państwie, jakim jest prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, jest wyjątkowym zaszczytem. Przyjmując z rąk prezydenta RP Brązowy Krzyż Zasługi, poczułem nie tylko ogromną radość, ale przede wszystkim honor reprezentowania i promowania wyjątkowej wspólnoty samorządowej, którą tworzą wszyscy mieszkańcy naszej pięknej gminy Wola Krzysztoporska. Te ciepłe i wymowne słowa gratulacji i podziękowań, jakie popłynęły z ust Pana Prezydenta pod moim adresem, są efektem długiej, trudnej i wspólnej pracy i służby wszystkich samorządowców i mieszkańców z terenu całej gminy. Cieszę się bardzo, że o naszej Małej Ojczyźnie mogła usłyszeć niemal cała Polska, a to szczególne odznaczenie, jakie otrzymałem, mobilizuje mnie jeszcze bardziej do dalszej służby na rzecz rozwoju gminy Wola Krzysztoporska.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

3

19


Komentarze (1)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Krzysztof Jewgiejuk Krzysztof Jewgiejukranga28.05.2019 23:09

Gratuluję Panie Wójcie. Życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w pracy na rzecz mieszkańców Gminy Wola Krzysztoporska.

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat