Wójt Roman Drozdek Człowiekiem Roku 2018 w powiecie piotrkowskim

ePiotrkowRegion Wtorek, 19 lutego 201949 4052
Wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek otrzymał tytułu Człowiek Roku 2018 w powiecie piotrkowskim w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” za rozwój gminy. Na laureata, który przeszedł do finału wojewódzkiego, nadal można oddawać głosy. Głosowanie zakończy się 27 lutego.

Przypomnijmy, że plebiscyt prowadzony jest pod patronatem „Dziennika Łódzkiego” i „Expressu Ilustrowanego”. Nominacje do tytułu zgłaszała redakcyjna kapituła, proponując tych, którzy wyróżnili się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęli sukcesy i znacząco zasłużyli się dla lokalnej społeczności. Ale ostatecznego wyboru dokonali czytelnicy i internauci, oddając głosy na wybranych kandydatów. Wójt Roman Drozdek zwyciężył w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna”, otrzymując 470 głosów.

 

„Roman Drozdek, wójt gminy Wola Krzysztoporska. Nominowany za rozwój gminy - rekordowe inwestycje. W 2018 r. wydano na nie ok. 26 mln zł. Najważniejszą jest dokończenie budowy kompleksowego systemu odprowadzania i oczyszczania ścieków. Wyzwaniem była też budowa 12 placów zabaw z siłowniami. Na poprawę stanu dróg wydano ok. 1 mln zł” - tak sylwetkę kandydata do tytułu przedstawia DŁ.

 

Żeby zagłosować na Romana Drozdka, można wysłać SMS: USM.260 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) lub zagłosować tzw. klikiem (szczegóły na stronie internetowej DŁ).

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (49)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Cegielski ~Cegielski (Gość)07.03.2020 15:10

Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród. - Hipolit Cegielski

10


anty ~anty (Gość)17.04.2019 10:00

Same farbowane lisy: wójt, rada i cała spółka. Pod płaszczykiem patriotyzmu odbywa się handel polską ziemią. Tak jak za zaborów.
Jak słyszę o waszych inicjatywach uczczenia czegoś tam lub czegoś innego to mnie skręca. Dobrze że nie biorę w tych fałszywych uroczystościach.
Co innego na widoku a co innego pod stołem. Wychodzą powoli wszystkie wasze działania.
Jestem mieszkanką Majkowa Dużego i to co dzieje się teraz z Majkowską ziemią to woła o pomstę do nieba.
Jedynym mieszkańcem który zasługuje na miano patrioty był śp. Pan Kowalski - bardzo długo walczył m.in. w sądach o swoją ziemię.
Ale niestety pod takim naciskiem targowiczan musiał polec.
Chylę czoła przed Panem - Panie Kowalski. Miło było Pana poznać. Krótko, bo niedawno się wprowadziłam, ale naprawdę miło było.

10


antyWójt ~antyWójt (Gość)13.04.2019 15:29

Panie Wójcie proszę zrzucić maskę patrioty, który się Pan tak epatuje na licznych spotkaniach patriotycznych.
Na publikę jest Pan patriotą. Najzwyczajnie jest Pan biznesmenem, któy bardzo dobrze współpracuje z kapitałem zagranicznym.
Widać to doskonale po planach miejscowych i ziemi którą będzie mógł wykupić kapitał zagraniczny.
Zakłady we Woli i w Piotrkowie zostały sprzedane. To za Pańskiej kadencji wpuścił Pan obcy handel na teren gmine:
Biedronka, magazyny Kaufland, Prologis.
Ja Pana juz dawno przejrzałam i już nie wierzę w Pana ładne słówka ani płomienne przemowy patriotyczne.
Wszystko jest na pokaz. Jak to broni Pan Polski.
Żaden z Pana patriota.

00


bryk ~bryk (Gość)11.04.2019 22:13

Same farbowane lisy: wójt, rada i cała spółka. Pod płaszczykiem patriotyzmu odbywa się handel polską ziemią. Tak jak za zaborów.

00


Anka W. ~Anka W. (Gość)06.04.2019 12:18

Głosowałam na PIS. Kiedy PIS zacznie rozliczać osoby które powodują że polska ziemia przechodzi w obce ręce. Miała być ustawa, a nadal robi co się chce z polską ziemią. Kiedy PIS rozliczy za to Wójta i Radę Gminy Wola Krzysztoporska za taki obrót ziemią, za teplany miejscowe oderwane od rzeczywistości?
Gdzie ta ustawa ma zastosowanie do wolskiej ziemi? Czy wójt z terenów wiejskich chce zrobić tereny przemysłowe?

00


radna od telefonu ~radna od telefonu (Gość)29.03.2019 07:28

my z Woli R. popieramy naszego rodaka; cieszymy że przeznaczył część ziemi pod inwestycje; będą nowe zakłady, logistyka; bliżej bedzie do roboty; już widać co się dzieje: nowe domy ludowe: piękne, odremontowane, siłownie, place zabaw; jest gdzie sie pobawic, wypić piwko :) dziękujemy panie wójcie i rado gminy

12


dla Wójta ~dla Wójta (Gość)27.03.2019 06:22

Panie Wójcie proszę zapamiętać poniższe słowa:
,,Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.’’

10


lalki ~lalki (Gość)20.02.2019 06:47

my z Rokszyc głosujemy za Panem wójtem i radom. dzięki magazynom mamy nowy dom ludowy. mozemy wreszczie porządnie się bawić w ładnym miejscu. Ponie wójcie prosimy dalej pozyskiwać inwestorów na tereny Rokszyc. jesteśmy bardzo wdzięczni panu.

23


Mirek ~Mirek (Gość)20.03.2019 07:56

ja głosowałem i będę nadal głosowałza wójtem

01


grazyna z bujen ~grazyna z bujen (Gość)24.03.2019 22:44

Czy ktoś może mi wyjasnić jak to jest że, gdy ja chciałam się pobudować to miałam trudności z odrolnieniem 1200 m działki aby mieć swój dom. Dopiero po wielu latach się to udało.
Natomiast pod magazyny czy inne to ochoczo przeznacza się całe połacie dobrej ziemi.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat