Wojewódzkie Dni Seniora odbyły się w Piotrkowie

ePiotrkow Poniedziałek, 02 września 20192 2325
Setki osób przyjechały do Piotrkowa Trybunalskiego by w sobotę świętować Wojewódzkie Dni Seniora 2019. Impreza odbyła się na boisku przy piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Ładuję galerię...

Na imprezę zaprosił marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber. Spotkanie miało na celu integrację, aktywizację oraz prezentację dorobku artystycznego seniorów z całego województwa. Wśród wystawców nie zabrakło również Klubu Seniora z Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Jego członkowie zaprezentowali stoisko wystawowe, na
którym zgromadzeni mogli podziwiać rękodzieła oraz obrazy wykonane przez uczestników warsztatów artystycznych w OEA MOK.

 

Spotkanie spotkało się z pozytywnym odbiorem nie tylko piotrkowskich seniorów. - Ta piękna impreza jest kierowana głównie do osób starszych, które w jakiś sposób są aktywne, działają na rzecz własnego środowiska. Starsze osoby, będące w wieku emerytalnym mają swoje pasje. Mamy tu obrazy namalowane przez seniorów, wyroby ręczne, koronkowe, ale też różnego rodzaju opracowania czy wiersze - powiedziała nam Janina Tropisz, przewodniczącą Społecznej Rady Seniorów Województwa Łódzkiego.


Zwieńczeniem spotkania był koncert, który dosłownie porwał tłumy.


Podczas koncertu Witolda Paszta i zespołu Vox nie obyło się bez bisów. Na Wojewódzkich Dniach Seniora 2019 oprócz piotrkowian bawili się także goście m.in. z Radomska, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego czy Łodzi. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

o rety ~o rety (Gość)02.09.2019 16:54

a Ziemba to nie za młody na seniora?

20


gość ~gość (Gość)02.09.2019 14:43

Co z domem dziecka w Sulejowie???

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat