Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na seminarium "ABC Biznesu"

ePiotrkow Czwartek, 25 stycznia 20184 3522
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU” poświęcone finansowo-prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udział w seminarium (5 - 7 lutego) jest bezpłatny.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU” poświęcone finansowo-prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Seminarium odbędzie się w dniach 5 – 7 lutego w godz. 9.00 - 15.00 w  Sali Kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Dąbrowskiego 7. Spotkanie to adresowane jest do wszystkich osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności.

 

Bloki tematyczne seminarium:

  • Ja jako przedsiębiorca
  • Obowiązki przedsiębiorcy wynikające z prowadzenia własnej firmy
  • Instrumenty finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Aby zarejestrować się na seminarium, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (fax: 44 647 74 01, e-mail: cizpt@wup.lodz.pl lub dostępny na stronie: http://wuplodz.praca.gov.pl/formularz).

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem tel. 44 649 60 87 oraz pod adresem e-mail: cizpt@wup.lodz.pl

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sr ~sr (Gość)25.01.2018 14:47

W Polsce tylko głupi zakłada własną działalność, bo nie wie co mu grozi jak to zrobi.
Urzędnicze nieroby szukają głupków żeby na nich pasożytować. Niech sami założą działalność i pokażą jak to się robi.

30


termit ~termit (Gość)25.01.2018 11:48

Premier Morawiecki szuka jeleni, których będzie mógł okraść. Tak wygląda uszczelnianie systemu podatkowego po Morawieckiemu , skarbówka łamie przepisy, sądy to klepią, a biznes zaczyna uciekać z Polski.

30


Witek ~Witek (Gość)25.01.2018 10:12

Jeśli działalność gospodarcza to na Białorusi sa dużo mniejsze obciążenia niż u nas bo jak masz firmę jednoosobową u nas płacisz 1200 miesięcznie a tam w przeliczeniu na złotówki 1600 ale na rok a to jest zasadnicza różnica. Naszemu rządowi nie zależy na rozwoju gospodarczym przez 27 lat nie utworzono żadnego miejsca pracy a to co sie pojawiło to obcy kapitał a my w roli niewolników obcych korporacji . To żaden rozwój a kolonializm ekonomiczny Polski

30


PUP do kasacji ~PUP do kasacji (Gość)25.01.2018 09:26

Zbędne obciążenie budżetu.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat