Wojewoda apeluje o wsparcie lokalnych producentów

ePiotrkowŁódzkie Sobota, 25 lipca 20208 2045
Wojewoda łódzki, Tobiasz Bocheński, apeluje do mieszkańców łódzkiego o nabywanie środków ochronnych bezpośrednio od polskich producentów prowadzących działalność gospodarczą na terenie tego właśnie województwa.
fot. Anna Shvets / pexels.com

W liście otwartym wojewoda pisze:

 

Szanowne Panie, Szanowni Panowie,

zwracam się do Państwa z apelem o nabywanie środków ochronnych bezpośrednio od polskich producentów prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego.
Nieustające występowanie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na COVID-19 wymaga zapewniania atestowanych środków, tj. m.in. maseczki z odpowiednim filtrem, kombinezony, przyłbice, okulary ochronnych, żele oraz środki dezynfekujące. Zabezpieczenie w środki jest gwarancją minimalizowania, a nawet eliminowania zagrożenia epidemiologicznego. Stopniowe luzowanie obostrzeń nie zwalnia osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i higienę pracy personelu mającego bieżący kontakt z zakażonymi i chorymi, a także urzędników obsługujących klientów w instytucjach i urzędach.
W dobie niełatwej sytuacji rodzimych przedsiębiorstw, wynikającej z trwającego stanu epidemicznego, zachęcam do zaopatrywania się u producentów z terenu województwa łódzkiego, którzy dysponują pokaźnymi zapasami i oferują sprawdzone w działaniu pełnowartościowe środki solidnej jakości.
Życząc skuteczności i powodzenia w przeciwdziałaniu i neutralizacji epidemii, żywiąc nadzieję na zrozumienie i wsparcie krajowych producentów proszę o uwzględnienie mojej prośby.

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

his. ~his. (Gość)25.07.2020 14:53

Pan wojewoda niech nie apeluje. Wszak jego urząd jest częścią władzy wykonawczej. Do kogo on więc apeluje? Jego przełożeni nie wiedzą co się dzieje? No to już zakrawa na czystą paranoję. Jak będzie tak apelował to wyleci z dobrej posady jak nic....A może to i dobrze.

50


gość ~gość (Gość)25.07.2020 12:27

No to komu ze znajomych te środki nie schodzą, że wojewoda reklamuje? To, że z łódzkiego to już wiemy.

80


pytam nie tylko woje ~pytam nie tylko woje (Gość)25.07.2020 11:50

Może zaczniemy od produkcji rodzimego papieru toaletowego, taniego, bo tylko drogi i w obcych marketach, to też dotyczy higieny, no i jakiś początek rozwoju polskiego przemysłu i nowych inwestycji. Tak na marginesie, kto za mało zarabia na maseczkach i przyłbicach, dane osobowe proszę?

60


antys ~antys (Gość)25.07.2020 11:45

A Pan narciarz nie sprzedaje ? Dziś blisko 600 przypadków, czyli sprawdza się prognoza powyborcza ."Chorych jest coraz mniej. a dane są coraz lepsze" . Czyje to słowa ?

82


ada ~ada (Gość)25.07.2020 10:55

Od pewnego czasu nasze maseczki już nie idą, pomimo produkcji na naszym terenie i w cenie pokrywającej koszty wytworzenia. Wiekszość chyba woli Chińską produkcję z materiałów niewiadomego pochodzenia...nasza rzeczywistość.

42


gość ~gość (Gość)25.07.2020 10:55

Ja to mam jedna maseczkę od marca

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat