Wojciech Baranowski zaśpiewa z gwiazdami

ePiotrkow Sobota, 24 maja 20142 3600
Wojciech Baranowski wystąpi 28 czerwca na Life Festiwal Oświęcim wspólnie z takimi gwiazdami jak Eric Clapton. Do zaśpiewania na wielkiej scenie zaprosili go organizatorzy.

Związany z piotrkowem muzyk taką informację uzyskał podczas sobotniego finału VOICE OF POLAND. Wojtek występował w tym programie w drużynie Tomsona i Barona, ale odpadł w jednym z odcinków na żywo.

 
Baranowski wystąpi 28 czerwca, wówczas na scenie pojawią się Eric Clapton, Edyta Bartosiewicz, izraelska grupa ICE9 i niemiecka ABBY.
Dzień wcześniej w Oświęcimiu zagra Soundgarden.
 
Wojciech Baranowski to wokalista i multiinstrumentalista, który występował m.in. w piotrkowskiej Amnezji. Obecnie koncertuje wspólnie z finalistą III edycji VoP Ernestem Staniaszkiem.
 
 

Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anqa33 anqa33ranga26.05.2014 12:13

gratuluje ,,,

10


Na zimno ~Na zimno (Gość)25.05.2014 00:19

Zawsze przed koncertem "gwiazdy" jest potrzebny ktoś, kto rozgrzeje publiczność. Niegdyś organizatorzy opłacali średniej klasy kapele, obecnie dopuszcza się amatorów. Oni wierzą w swój "talent", a organizator oszczędza.

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat