Włamywali się do komórek i altanek. Jeden z włamywaczy miał narkotyki

PolicjaTomaszów Piątek, 13 listopada 20205 3375
Policja zatrzymała dwóch nastoletnich mieszkańców Tomaszowa podejrzewanych o kilkanaście włamań do komórek lokatorskich i altanek działkowych. Ponadto młodszy był poszukiwany do osadzenia w zakładzie poprawczym i posiadał blisko 30 gramów narkotyków.
fot. KPP Tomaszów Maz.

Do tomaszowskich funkcjonariuszy wpłynęły zawiadomienia o licznych włamaniach do altan działkowych i komórek lokatorskich na osiedlu Zapiecek w Tomaszowie Mazowieckim. Policjanci po analizie wytypowali dwóch mieszkańców Tomaszowa w wieku 18 i 19 lat i ustalili, że przebywają oni u swojego starszego kuzyna. Po zatrzymaniu młodych mężczyzn, przeszukane zostało zajmowane przez nich pomieszczenie. Mundurowi znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstwa oraz wiele innych, których pochodzenia zatrzymani nie potrafili wyjaśnić. Zabezpieczono też środki odurzające - łącznie ponad 22 gramy marihuany i ponad 7 gramów mefedronu. Okazało się, że 18-latek był poszukiwany przez sąd rodzinny do osadzenia w zakładzie poprawczym. Przestępczy duet usłyszał kilkanaście zarzutów kradzieży z włamaniem i usiłowania włamań. 18-latek usłyszał ponadto zarzuty posiadania narkotyków. Został doprowadzony do wyznaczonego zakładu poprawczego. Podejrzanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci będą teraz pracować nad zwrotem przedmiotów prawowitym właścicielom.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_loaldbsk ~gość_loaldbsk (Gość)15.11.2020 08:01

Przecież to jakiś szpinak jest

01


gość_sąd ~gość_sąd (Gość)14.11.2020 16:00

Dożywocie lub kara grzywny 250 zł.

00


Zuzia ~Zuzia (Gość)13.11.2020 08:09

Pewnie ukradł w którejś altance.

41


gość_gość 18 ~gość_gość 18 (Gość)13.11.2020 12:03

Dziesięć lat ciezkiej pracy społecznej podczas odsiadki albo 10 lat paki i uciąć rece

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat