Włamywacze zatrzymani

Strefa FMBełchatów Poniedziałek, 14 października 20193 4719
Policjanci z bełchatowskiej komendy zatrzymali sprawców włamania do sklepu. Łupem złodziei padł alkohol, papierosy i pieniądze. Dwóch mężczyzn usłyszało już zarzuty. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
fot. KPP Bełchatów

Jak informują policjanci, w nocy zostali oni skierowani do sklepu spożywczego na osiedlu Dolnośląskim, gdzie włączył się alarm. Okazało się, że doszło tam do włamania. Złodzieje po wyważeniu drzwi dostali się do sklepu, skąd ukradli pieniądze, alkohol, papierosy oraz inne artykuły spożywcze. Straty zostały wycenione na wartość nie mniejszą niż 840 złotych - Śledczy z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Monitoring sklepu zarejestrował sylwetki trzech sprawców. Jeszcze tego samego dnia wytypowano włamywaczy. Pierwszego z nich, 33-latka, kryminalni namierzyli na ulicy Wojska Polskiego. W jego plecaku znaleziono fanty z włamania, papierosy różnych marek i kilka butelek alkoholu. Następnego dnia policjanci zatrzymali 40-letniego bełchatowianina. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat więzienia. Dodatkowo, 33-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.10.2019 08:51

Do mnie się jeszcze nikt nie włamał.

12


Dhdhdhd ~Dhdhdhd (Gość)14.10.2019 11:54

W warunkach polskiego prawa pewnie będą mogli liczyć na tak surową karę jak pobyt z wyżywieniem i opieką lekarską za kratkami. To oczywiście na koszt polskiego podatnika, również osoby, którą okradli. Sprawiedliwość!

50


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)14.10.2019 11:39

Chcieli przeżyć gorący wieczór wyborczy i akonto pożyczyli 840 zł. Po piewszym, jak dostaną "wypłatę" to mogą zwrócić.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat