Wkrótce poznamy nowych dyrektorów szkół i przedszkoli

Strefa FM Sobota, 26 maja 20120 3184
Zmiany na stanowiskach dyrektorów nastąpią w Przedszkolu Samorządowym nr 5, Przedszkolu Samorządowym nr 16 i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.

- Będą tam zmiany dlatego, że osoby, które dotychczas pełniły funkcje dyrektorów, zrezygnowały z tych funkcji i przeszły do innej pracy. W związku z tym jest tam prowadzony konkurs, prowadzony jest nabór. Niebawem poznamy nowych dyrektorów tych placówek - informuje Elżbieta Jarszak, koordynator Zespołu Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta.


Miasto ogłosiło już konkurs na stanowiska dyrektorskie w Przedszkolu Samorządowym nr 11, Gimnazjum nr 4 i w III LO. - W przypadku III LO dotychczasowa dyrektor przechodzi na emeryturę, więc tam na pewno będzie zmiana. Być może w wyniku konkursu nominacje na dyrektorów otrzymają te same osoby, bo tak już wielokrotnie się zdarzało. Konkurs na razie został ogłoszony, jest otwarty i czekamy na oferty – dodaje koordynator.

 

STREFA FM


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat