Wjechał pod zakaz z narkotykami

ePiotrkow Sobota, 24 kwietnia 20215 3573
Piotrkowscy policjanci, podczas służby zauważyli jak kierujący audi wjechał w ulicę, pomimo ustawionego tam znaku zakazu. Podczas kontroli okazało się, że rozmowa na temat tego drogowego wykroczenia, to dopiero początek kłopotów mężczyzny.
fot.: KMP Piotrków

22 kwietnia około godziny 1:00, piotrkowscy policjanci, na jednym z osiedli w Piotrkowie, zauważyli audi. Kierujący podczas jazdy nie zastosował się do znaku zakazu wjazdu. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Funkcjonariusze, chcąc ustalić czy mężczyzna nie posiada środków odurzających, sprawdzili jego odzież oraz wnętrze pojazdu. Na tylnym siedzeniu mundurowi zauważyli mała czarną saszetkę. Okazało się, że mieszkaniec powiatu radomszczańskiego ukrywał ponad 8 gramów białego proszku. Wstępne badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny w kierunku metamfetaminy.

 

Mężczyzna został zatrzymany, a środki odurzające zabezpieczone. Od mężczyzny została pobrana krew, aby sprawdzić czy nie kierował pojazdem, będąc pod wpływem środków odurzających. 24-latek usłyszał już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za niezastosowanie się do znaku zakazu wjazdu otrzymał mandat w wysokości 500 złotych oraz 5 punktów karnych.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dura lex sed lex ~Dura lex sed lex (Gość)25.04.2021 07:41

Zastanawia mnie jedno dlaczego zdjecie z wazenia a raczej jego wynik jest zamazany ?

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)27.04.2021 11:03

Kolejny raz gdyby nie przypadek nie byłoby sukcesu piotrkowskiej policji ...

10


Piotrków ~Piotrków (Gość)24.04.2021 22:19

Szkoda że Tych pseudo bandytów małolatów z Piotrkowa co latają z tym szajsem nie łapią. Świat byłby piękniejszy.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat