Wjechał do rowu przez pijanego rowerzystę

ePiotrkow Piątek, 20 czerwca 20141 2173
Kierowca volkswagena wjechał do rowu, unikając zderzenia ze zjeżdżającym wprost pod jego samochód pijanym rowerzystą. Zatrzymany przez policjantów 31-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

- Policjanci prowadzą postępowanie karne przeciwko 31-letniemu mieszkańcowi gminy Kluki, który 19 czerwca o 18.55 w Podwodach (gmina Bełchatów), znajdując się w stanie nietrzeźwości, kierował rowerem. Zjeżdżając na pas dla przeciwnego kierunku ruchu wymusił na kierowcy volkswagena passata zjechanie z jezdni do przydrożnego rowu. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało 2,52 promila alkoholu w organizmie rowerzysty. Przytomności i natychmiastowej reakcji 27-letniego mieszkańca gminy Kluki, kierującego samochodem, można przypisać uniknięcie tragedii. Pijany cyklista trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu odpowie za popełnienie dwóch wykroczeń drogowych – kierowania rowerem po pijanemu i spowodowania kolizji drogowej – informuje Sławomir Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mirp ~mirp (Gość)20.06.2014 15:36

Po pijaku a nie zjechał z drogi a trzeźwy się niezmieścił he he he

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat