Witamy w gminie Wolbórz!

ePiotrkowRegion Piątek, 29 maja 20201 719
Przy wjazdach do gminy Wolbórz stanęły konstrukcje reklamowe, czyli tzw. witacze. - Nasi goście i przejeżdżający drogami przez gminę wiedzą teraz, w jak pięknym miejscu się znajdują – mówi burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

Dotychczas na drogach wlotowych do gminy w kilku miejscach stały stare tablice informujące o gminie Wolbórz. W ubiegłym roku powstał projekt wymiany tych tablic i ustawienia nowoczesnych reklamowych konstrukcji, które informowałyby o tym, że wjeżdżamy na teren gminy Wolbórz. Konstrukcje zwane witaczami stanęły w maju 2020 w pięciu miejscach przy drogach wlotowych. Projekt witaczy został zatwierdzony przez wolborskich radnych. Witacze są kolorowe, nawiązują do reklamowego hasła: „Wolbórz - stawiamy na gospodarkę i turystykę”.

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.05.2020 16:18

Super jest ten witacz między Kołem a Lubiaszowem. Widać różnicę w rozwoju gmim. 5 dla włodarzy Wolborza

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat