Wirus w kolejnej szkole. Tym razem w Sulejowie

Strefa FMRegion Czwartek, 08 października 202031 15613
Koronawirus w Szkole Podstawowej numer 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Dwie klasy pierwsze do poniedziałku włącznie nie będą miały zajęć, a uczniowie zostaną w domach. To decyzje dyrekcji. O dalszym postępowaniu zadecyduje sanepid.
fot. pixabay.com / pasja1000

- Podjęłam taką decyzję, ponieważ wychowawczyni klasy 1a otrzymała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Jeszcze wczoraj (7.10) kontaktowałam się z sanepidem, ustalaliśmy listę osób, z którymi mogła mieć kontakt nasza nauczycielka - powiedziała Renata Kumidaj, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie.

 

Wychowawczyni od 2 października przebywa na zwolnieniu lekarskim. Ze względów bezpieczeństwa dyrekcja postanowiła, by uczniowie klas 1a i 1b, z którymi miała kontakt, do poniedziałku włącznie zostali w domach. O tym, czy dzieci zostaną objęte kwarantanną i czy obejmie ona także ich rodziców, zadecyduje sanepid.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_gosc ~gość_gosc (Gość)08.10.2020 10:28

Ludzie sezon grypy jest i tyle jak co roku !!! Teraz gorączka to corona wcześniej grypa

92


świat zwariował ~świat zwariował (Gość)08.10.2020 09:32

Zróbcie test wszystkim w szkole. Okaże się pewnie ,że połowa jest chora. Nadal wirus omija stonki i inne markety.Ciekawe

150


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat