ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wirtualne biura, wirtualny adres w Warszawie

Wtorek, 17 kwietnia 2018 2674
Posiadanie wirtualnego biura to nowoczesne rozwiązanie stosowane coraz częściej przez przedsiębiorców. Usługa ta polega na outsourcingu działań biurowych, dzięki czemu unika się konieczności posiadania stałego miejsca pracy.

Jest to szczególnie ważne w dobie rozwoju technologicznego, gdzie wiele usług realizowanych jest drogą elektroniczną, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Korzystając z takiego rozwiązania nie musimy też zatrudniać pracowników do obsługi administracyjnej firmy, bo wszystkie te czynności biuro realizuje za nas. Podstawowe zalety posiadania wirtualnego biura to zatem znaczna redukcja kosztów, ale tez elastyczność w kwestii lokalizacji, szybsza i skuteczniejsza reklama czy nawet wzrost prestiżu przedsiębiorstwa. Szczególnie korzystny w tym kontekście jest adres w centralnym punkcie dużego miasta, zwłaszcza Warszawy. Dostępne są adresy w tak rozpoznawalnych lokalizacjach jak Ochota, Żolibórz czy Śródmieście. Rynek warszawski kojarzy się z wysoką chłonnością i dynamiką rozwoju, poza tym plasuje się wysoko wśród europejskich miast najlepszych do prowadzenia biznesu.

 

Zakres usług oferowanych przez wirtualne biura jest bardzo szeroki. Zapewniają one dedykowany numer telefonu z możliwością wyboru przez klienta prefixu, odbiór korespondencji i przesyłek kurierskich. O nadejściu korespondencji klient jest informowany mailowo i w dowolnym momencie może się po nią zgłosić. Istnieje także możliwość zeskanowania przez biuro całej korespondencji i przesłania jej klientowi drogą elektroniczną. Co istotne, biura odbierają także listy polecone, dzięki czemu podczas nieobecności klienta nie zostaną one odesłane z powrotem do nadawcy. Ponadto biura doradzają klientom w zakresie obsługi księgowej i prawnej, a także pomagają w kształtowaniu polityki rachunkowej. Jeżeli zajdzie potrzeba skorzystania z fizycznej siedziby firmy, np. podczas spotkania z klientem biznesowym, biura dysponują salką, do której można zaprosić gościa i podjąć go kawą.

 

Wirtualne biura są doskonałym rozwiązaniem dla małych lub średnich przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na rynek czy też freelancerów pracujących w różnych częściach Polski albo Europy. Mogą oni liczyć na pełne bezpieczeństwo i zachowanie anonimowości prywatnych danych, a pracownicy biura wesprą ich swoim doświadczeniem.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat