"Wiosna Żaków" dla piotrkowskiej młodzieży

Strefa FMRegion Sobota, 06 kwietnia 20190 2410
Dzieci z piotrkowskich szkół w sobotę mogły wziąć udział w akcji "Wiosna żaków". W Parku Krajobrazowym w Moszczenicy z tej okazji zorganizowano wiele atrakcji przyrodniczych.

Ładuję galerię...

W sobotę dzieci z piotrkowskich szkół na brak zajęć nie mogły narzekać. Dzięki temu, że pogoda dopisała uczniowie mogli połączyć naukę z zabawą na świeżym powietrzu- Zorganizowaliśmy dla dzieci wycieczkę edukacyjno-ekologiczną. Przewodnik oprowadził uczestników po ścieżce ekologicznej, opowiedział im o zwierzętach i roślinach. My od początku roku organizujemy takie akcje, dzięki czemu dzieci z nami na pewno się nie nudzą  - powiedział Mirosław Ratajski z PTTK Piotrków.

 

Uczniowie bardzo chętnie włączali się do zabawy -Zwiedzałyśmy cały park krajobrazowy. Poznałyśmy wiele ciekawostek ze świata przyrody. Pan przewodnik opowiedział nam również wszystko m.in o roślinach, koniach czy pszczołach. - powiedziały uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat