Wiosna tuż za oknem redakcji [WIDEO]

ePiotrkow Środa, 18 kwietnia 20184 3105
Od kilkunastu dni pogoda nas rozpieszcza i zachęca do spacerów. Miejskie parki zazieleniły się na dobre, a w lasach widzimy coraz więcej spacerowiczów. W Piotrkowie na każdym kroku możemy się natknąć na kwitnące drzewa i tak długo wyczekiwany zapach wiosny. Również w naszej redakcji mamy idealny dowód na to, że przyroda budzi się do życia.
fot.: Ł. Michalczyk

Od pewnego czasu zadomowił się u nas (konkretnie tuż za oknem redakcji Strefy FM) pewien sympatyczny gość, który niedawno... doczekał się potomstwa. Koniecznie obejrzyjcie filmik do końca! 

 


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

synoptyk ~synoptyk (Gość)19.04.2018 00:36

Wiosna tuż za oknem redakcji... Szewska 3?! Chyba arktyczna zima!!!

21


Pilolo ~Pilolo (Gość)18.04.2018 23:53

Niedokarmiane ptaki chlebem, nie rozmnażają się tak na potęgę, zapaskudzone chodniki. balkony, drzewa, ławki w parku, już czas opamiętać się i nie dokarmiać ptaków oprócz zimy, dla naszego zdrowia.

30


guzgu guzguranga18.04.2018 21:42

za niedługo ptasie kleszcze Was nawiedzą

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat