Wiosenne porządki w Wolborzu

ePiotrkowRegion Czwartek, 25 marca 20214 1242
Trwa pozimowe sprzątanie Wolborza. Pomaga w tym specjalistyczny traktor z zamiatarką, który zakupiony został przez Urząd Miejski w grudniu ubiegłego roku. Miejscy pracownicy sprzątają nieczystości, jakie pozostały po zimie czy piasek zalegający na chodnikach i ulicach.

Ładuję galerię...

Dzięki temu, że gmina Wolbórz zakupiła specjalistyczny ciągnik z urządzeniami do prac porządkowych na terenie miasta, praca gminnej grupy remontowej jest zdecydowanie usprawniona. Ciągnik jest wyposażony w ładowacz czołowy o udźwigu do 400 kg oraz pług do odśnieżania, rozsiewacz do pisaku i nawozów, zamiatarkę uliczną, kosiarkę bijakową z koszem z wysokim wysypem i odchwaszczarkę rotacyjną.

 

źródło: Urząd Miejski w Wolborzu


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Anetta Hejniak Anetta Hejniakranga26.03.2021 15:48

Miasto posprzątane ,a tereny przyległe do dróg wjazdowo wyjazdowych z miasta to już nie. Wystarczy przejechać ul. Garncarską w stronę Lechawy i Gazomi Nowej. Nie dość ,ze fatalny stan nawierzchni to śmieci głownie butelki szklane i plastikowe zalegają po jednej jak i drugiej stronie drogi. ŁOdzian ie mają trasę bursztynową,a Wolborzanie i Moszczeniacy mają aleje butelkowo - śmieciową we wskazanym odcinku drogi. Pozdrawiam

10


no ~no (Gość)25.03.2021 14:13

Zamiatarka "ulicowa" a może uliczna trochę pozamiatała, ale ile przy tym huki i tumany kurzu, nie ma to jak miotła. Wielkie wydarzenie.

30


bolek ~bolek (Gość)25.03.2021 12:48

Strasznie to kurzy, buczy... Ciekawe kto ludziom okna umyje po przejściu takiego czegoś

30


?? ~?? (Gość)25.03.2021 12:44

Co to jest ten rozsiewacz do"pisaku"?

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat