Wiktoria Jaroniek srebrną medalistką Olimpiady Młodzieży

Strefa FM Sobota, 19 września 20200 1716
Wiktoria Jaroniek zdobyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, najważniejszych zawodów sezonu w kategorii wiekowej kadetek. Podczas imprezy, która odbyła się w Chełmie, piotrkowska zapaśniczka potwierdziła, że w swojej grupie wiekowej należy do ścisłej krajowej czołówki.
fot. AKS Piotrków

Zawodniczka AKS w dwóch pierwszych rundach wyraźnie pokonała rywalki z Poznania (4:0 i 3:1), ale jej finałowa przeciwniczka przewyższała ją siłą i zwyciężyła 5:0. Złoty medal tym razem był poza zasięgiem, ale Wiktoria srebrem zdobytym na najważniejszych zawodach sezonu potwierdziła, że robi stałe postępy (na zeszłorocznej OOM wywalczyła brąz) i należy do czołowych zawodniczek w kraju.


Obecny sezon rozpoczęła pod koniec sierpnia od zwycięstwa w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Ciechanowie, a wakacje upłynęły jej pod znakiem treningów na obozach reprezentacji Polski w Poznaniu, Białogardzie i Siedlcach. Największy sukces w występach z orłem na piersi to ósme miejsce na mistrzostwach Europy do lat 15 w 2019 roku.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat