"Wigilia dla zwierząt" w piotrkowskim schronisku

Strefa FM Wtorek, 14 listopada 20179 3097
Zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych zwierząt, dlatego jak co roku ruszyła zbiórka puszek i innych darów pod hasłem "Wigilia dla zwierząt".
fot. archiwum epiotrkow.pl

-Apelujemy do mieszkańców miasta, ale także instytucji, szkół i przedszkoli, aby przynosili puszki z mokrą karmą. Oczywiście wszystkie dary są mile widziane, ale zależy nam, by w tym szczególnym dniu nakarmić zwierzęta samymi puszkami, a przez to stworzyć im świąteczny klimat - mówi Maria Mrozińska, kierownik schroniska i inspektor do spraw zwierząt.

Akcja ruszyła na początku listopada, ale już przynosi pierwsze efekty. Schronisko odwiedziło kilka szkół i osób prywatnych, a pracownicy przewidują, że liczba darów systematycznie będzie rosnąć. Dary można zostawiać w schronisku codziennie w dowolnych godzinach aż do 24 grudnia.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.11.2017 12:10

Za tym stoją producenci tzw.karmy
ciężko będzie z tymi wygrać,ale przyjdzie i kolej na nich.
Emeryci po 1000zł dostają a pies na salonach,obraz nędzy i rozpaczy co.

416


gość ~gość (Gość)15.11.2017 07:35

Przyzwyczajanie zwierząt do puszkowego jedzenia to głupota i strzał w stopę. Taka karma nie służy zwierzętom i uzależnia na czym kasę zbijają producenci tego czegoś.

41


klaudia-lexus96EP ~klaudia-lexus96EP (Gość)14.11.2017 23:39

Biedne zwierzaki kocham wszystkie zwierzęta i chętnie im pomagam ! nie finansowo lecz wolę dać dary ...zwierzę może dać więcej milosci niż człowiek

60


gość ~gość (Gość)14.11.2017 09:35

Już ich po......ło a dla schroniska młodzieży nie zbierają paczek świat do góry nogami się przewraca a my biedni emeryci za parę groszy żyjemy i co wy na to id...i

1017


she ~she (Gość)14.11.2017 10:52

Trochę mało tych rzecz jak na takie schronisko, ale miejmy nadzieje, że inny (nie ci ze zdjęcia przedstawiciele PSLu) przyniosą znacznie więcej.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat