Wierzeje: Wodny problem przez cały rok

ePiotrkow Piątek, 26 lutego 20104 2343
- Najgorzej jest w okresie jesienno-zimowym. Ale zdarza się, że i latem przy wysokiej temperaturze, woda przed moim domem utrzymuje się przez kilkanaście dni – mówi mieszkanka Wierzei w Piotrkowie.

Według niej problem był już wielokrotnie zgłaszany. - Nie chodzi nam o nawierzchnię asfaltową, ale o wyrównanie terenu w taki sposób, żeby woda nie stała przed naszym domem. Teraz nie możemy wychodzić z podwórka, tylko jesteśmy zmuszeni wyjeżdżać samochodem. Sytuacja ciągle się powtarza. Już od kilku lat - mówi rozgoryczona piotrkowianka.

 

Mieszkańcy osiedla proszą o interwencję władz miasta. Twierdzą, że pewne ruchy były kiedyś wykonywane - jednak bezskutecznie.

 Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ryba ~ryba (Gość)28.02.2010 20:01

Na Wierzejach mieszkają m.inn. były wiceprezydent z SLD Mirosław Błażejewski i były przewodniczący rady miasta Marian Błaszczyński (Prawica Razem). Tylko wybierać[cytat]
O ilę mi wiadomo to z Wierzej jest chyba pięcioro radnych w radzie miasta, więc wniosek jest jeden, jak wybierają tak mają. Ooo!

00


xyz ~xyz (Gość)27.02.2010 16:29

"tubylec" napisał(a):
Brawo brawo, tylko mieć takich radnych jak na Wierzejach. Szkoda pisać, no ale nie każda dzielnica może mieć swojego Jana Dziemdziorę, to tak na marginesie, przed nowymi wyborami.


Na Wierzejach mieszkają m.inn. były wiceprezydent z SLD Mirosław Błażejewski i były przewodniczący rady miasta Marian Błaszczyński (Prawica Razem). Tylko wybierać.

00


tubylec ~tubylec (Gość)27.02.2010 13:52

Brawo brawo, tylko mieć takich radnych jak na Wierzejach. Szkoda pisać, no ale nie każda dzielnica może mieć swojego Jana Dziemdziorę, to tak na marginesie, przed nowymi wyborami.

00


jerzy kibic ~jerzy kibic (Gość)27.02.2010 07:35

To ja teraz rozumiem nazewnictwo ulic na Wierzejach: Jeziorna, Bosmańska, Żeglarska. Gdyby były tam ulice: Piaskowa, Żwirowa czy Pustynna to problemu z kałużami by zapewne nie było. Woda jest i musi być. Taka widać juz tradycja na Wierzejach.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat