Wielkanocny żur i konkurs palm. Zapraszamy na Rynek!

ePiotrkow Piątek, 12 kwietnia 20192 3728
Pisanki, baranki, zajączki, a także konkurs na najładniejszą palmę oraz żur piotrkowski wielkanocny będą czekały na wszystkich podczas Jarmarku Wielkanocnego. Już w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) w Rynku Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Jarmark Wielkanocny rozpocznie się o 10.00 i potrwa kilka godzin. W sercu Starówki stanie kilkanaście stoisk, na których będzie można kupić głównie ozdoby świąteczne. Stoisko wystawi również Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK. Będzie tam można kupić przedmioty wykonane przez członków Klubu Seniora oraz dzieci z warsztatów artystycznych. Pieniądze zebrane ze sprzedaży będą przeznaczone dla najbardziej potrzebujących seniorów.

Jarmarkowi, podobnie jak w ubiegłym roku, towarzyszyć będzie także część artystyczna. Przed publicznością wystąpi Miejska Orkiestra Dęta oraz zespoły ludowe. Nie zabraknie także warsztatów plastycznych dla dzieci oraz konkursów i zabaw dla publiczności. Na mieszkańców będzie czekał również poczęstunek - świąteczny żur.

W tym roku oprócz konkursu na najpiękniejsza palmę odbędzie się także konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną. Udział w konkursie może wziąć każdy. Prace konkursowe będą przyjmowane w dniu Jarmarku od godziny 10.00 do 13.00. Około godz. 14.30 zaplanowano wręczenie nagród dla twórców.

 

 

 

(materiały: UM Piotrków, MOK Piotrków) 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

koszyczek wielkanocny ~koszyczek wielkanocny (Gość)12.04.2019 12:00

Baranki, zajączki, kurczaczki, niektórzy z palmą, a osiołki mają tam nawet swoje biuro.

50


janosik ~janosik (Gość)12.04.2019 09:31

fajnie super inicjatywa

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat