ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wieczór kawalerski na najwyższym poziomie

Poniedziałek, 25 listopada 2019 1440
Dla większości Panów Młodych wieczór kawalerski ma niebagatelne znaczenie. Nic dziwnego, w końcu jest to ostatni moment, kiedy można bezkarnie zaszaleć w towarzystwie najlepszych kumpli. Jak zorganizować niezapomniany wieczor kawalerski?

Organizator imprezy


Przyjęło się, że organizatorem wieczoru kawalerskiego jest świadek. Jednak coraz częściej sam Pan Młody również się tym zajmuje. Z reguły pomagają im najlepsi przyjaciele. Warto podzielić się między sobą poszczególnymi zadaniami, co powinno ułatwić całą organizację. Osoba odpowiedzialna za imprezę, powinna czuwać nad nią od początku do końca. 

 

Termin wieczoru kawalerskiego 


Zazwyczaj organizuje się go 1 -  2 tygodnie przed planowanym ślubem. Jednak rezerwacji w najlepszym miejscu premium, warto dokonać z dużym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że wybrany przez nas termin jest wolny. Zawsze można zadzwonić i dopytać o szczegóły.

 

Nie warto decydować się na wieczór kawalerski dzień przed ślubem, chociaż niektórzy wybierają taką opcję. Jednak jeśli Panu Młodemu puszczą hamulce, na drugi dzień może nie czuć się najlepiej. Z tego względu warto robić kawalerski z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Miejsce imprezy


Każdy przyszły mąż, powinien mieć możliwość uczczenia kawalerskiego w doborowym towarzystwie, ale także w najlepszym miejscu, które zagwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Taki właśnie jest Gentlemen's club ze striptizem New Orleans w Warszawie. W środku znajduje się również restauracja. Klub oferuje zabawę na europejskim poziomie, zatem chwile spędzone w nim będą na pewno niezapomniane.

 

Temat imprezy


Ciekawym pomysłem na urozmaicenie wieczoru kawalerskiego, jest zorganizowanie imprezy tematycznej. Przebranie się za członków mafii, gwiazdy Hollywood czy chociażby zabranie ze sobą śmiesznych akcesoriów, może wprowadzić ciekawy klimat na imprezie. Warto jednak dobrać coś, co łączy się w jakiś sposób z Panem Młodym.

 

Prezent dla Pana Młodego


To bardzo istotna kwestia wieczoru kawalerskiego. Warto podarować przyszłemu mężowi wspaniały prezent, który będzie mu przypominał o spędzonych chwilach na ostatniej imprezie stanu wolnego. Może to być:

 

  • wysoko gatunkowy trunek,
  • koszulka ze zdjęciem z imprezy,
  • zestaw do pokera,
  • jazda luksusowym samochodem,
  • skok na bungee - warto wcześniej podpytać Pana Młodego, czy zdecydowałby się na taki rodzaj rozrywki.

Można też wybrać coś, co jest bezpośrednio związane z zainteresowaniami przyszłego męża lub jego pracą.

 

Kilka cennych porad:

 

  • przygotujcie dodatkową gotówkę na niespodziewane wydatki, np. taksówkę,
  • warto wybrać miejsce luksusowe, które zapewni najwyższy standard imprezy,
  • w trakcie zabawy warto pić także inne napoje oprócz alkoholu, aby zbyt szybko nie odpaść, a nazajutrz nie mieć ogromnego kaca,
  • warto dbać o to aby każdy dobrze się bawił,
  • zacznijcie kawalerski w dobrych humorach!

Z taką wiedzą nie pozostaje nic innego, jak zamówić lokal, kupić prezent, zebrać swoją paczkę i świetnie się bawić do białego rana. Warto postarać się i zorganizować dla Pana Młodego najlepszą ostatnią przed ślubem, męską imprezę.

 

 


Zainteresował temat?

1

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat