Wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz

Poniedziałek, 17 lutego 20201 1842
„Uśmiech dnia” to najnowszy tomik poezji Jolanty Łopusiewicz, który zaprezentowała podczas wieczoru autorskiego w minioną sobotę, 15 lutego w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.

Ładuję galerię...

Sobotnie spotkanie wypełnione było poezją, którą zgromadzonej publiczności zaprezentowała sama bohaterka wieczoru. Wśród prezentowanych utworów znalazły się zarówno te pochodzące z najnowszego tomiku, jak i te zawarte we wcześniejszych publikacjach. Było o miłości, o trudach i urokach życia. Swoje miejsce znalazły także wiersze o ojczyźnie. Dopełnieniem recytacji były humorystyczne i refleksyjne puenty poetki dotyczące życia i sensu istnienia. Tego wieczoru obok poezji podziwiać można było także malarstwo Jolanty Łopusiewicz, które jest jej kolejną pasją.

 

„Uśmiech dnia” to już czwarty tomik wierszy wydany przez piotrkowiankę ilustrowany jej pracami.

 

za OEA MOK


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.02.2020 09:33

Pani Jolanta i jej wychowawstwo sprawiło, że idę przez świat jako pewna siebie, kulturalna osoba. Nie zapomnę Jej nauk gdy mówiła nam jak mamy zachować się w danej sytuacji. Przez 20 lat mało co się zmieniła i cieszę się, że nadal jest aktywną kobietą. Ogromny szacunek dla Niej i dużo, dużo zdrówka

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat