Wieczór autorski Hanny Tazbir

Strefa FM Piątek, 23 listopada 20181 1891
Robi witraże, śpiewa, tańczy, tak uzdolniona jest Hanna Tazbir, uczestniczka warsztatów Ośrodka Edukacji Artystycznej w Piotrkowie. W czwartek odbył się wieczór autorski piotrkowianki, która postanowiła podzielić się z publicznością swoimi wszechstronnymi umiejętnościami.

Ładuję galerię...

Wydarzenie rozpoczęło się muzyczną niespodzianką. Na scenie pojawił się zespół wokalny Senior Ewki, z którym na co dzień występuje Hanna Tazbir. Następnie muzycy zagrali piosenkę przygotowaną specjalnie dla bohaterki wieczoru. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć również poezji pani Hanny, która została przedstawiona przez Bogdana Sakowskiego z teatru Boczny Tor. Na scenie pojawiła się także bohaterka wieczoru z własnym skeczem o szalonej Kunegundzie. Imprezę zakończyła piosenka „Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt" w wykonaniu Czesława Kasprzaka. 


Wystawę prac Hanny Tazbir można oglądać do 4 grudnia  w OEA MOK.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.11.2018 12:10

Jeśli się nie mylę jest to ciocia Michała Palubskiego wiec teraz wiadomo po kim odziedziczył Michał talent super.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat