Więcej patroli przy Zalewie Sulejowskim

ePiotrkowRegion Niedziela, 28 czerwca 20206 2991
Słoneczna pogoda przyciągnęła w weekend nad wody Zalewu Sulejowskiego prawdziwe tłumy. Wypoczywających nie brakowało w sobotnie i niedzielne popołudnie na plażach, ale i na wodzie. Więcej było widać także mundurowych.
Policja wodna, fot. K. Żołądek

- Okolice portów i plaż w Barkowicach Mokrych są patrolowane zarówno przez załogi w radiowozach, jak i przez patrole policji rowerowej. W cieplejsze dni tych patroli jest więcej, by zapewnić wszystkim wypoczywającym bezpieczeństwo - wyjaśnia zastępca komendanta miejskiego policji w Piotrkowie, młodszy inspektor Jacek Rzepkowski.


Do mundurowych w radiowozach i na rowerach od minionego poniedziałku (22.06) dołączyli też funkcjonariusze wyposażeni w łodzie motorowe. Jedna z nich o mocy 115 koni mechanicznych stacjonuje w porcie "U Bosmana" w Barkowicach Mokrych. Pierwsze interwencje mundurowi mają już za sobą. Upominani byli m.in. sternicy łodzi motorowych i skuterów wodnych.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.06.2020 22:43

Dosyć pouczania

10


gość ~gość (Gość)29.06.2020 08:41

W niedziele bylem 3 godziny w Bronislawowie i ich nie widzialem.To ile tych patroli?

20


gość ~gość (Gość)29.06.2020 07:19

Mieliśmy kłopoty na zalewie . Przeplywali koło.nas udając że nie widzą awarii. Taka to pomoc. Tylko kary.

30


gość ~gość (Gość)28.06.2020 17:37

Pozdrawiamy Gala

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat