Wicemistrzynie województwa z gminy Aleksandrów

ePiotrkowRegion Środa, 29 lipca 20200 736
Na obiektach sportowych w Ręcznie reprezentacja gminy Aleksandrów wzięła udział w Letnich Igrzyskach LZS Województwa Łódzkiego. Srebrny medal wywalczyły kobiety w piłce siatkowej.

Rywalizacja drużyn była zacięta, a gra toczyła się punkt za punkt. - Gmina Aleksandrów co roku startuje w imprezach sportowych na terenie województwa łódzkiego, zajmując miejsca na podium – podkreśla wójt Paweł Mamrot.

 


Skład drużyn

piłka siatkowa kobiet: Magdalena Gwarda, Klaudia Gwarda, Kamila Wójcik, Olga Wrońska; piłka siatkowa mężczyzn: Patryk Paras, Igor Przybyła oraz Hubert Boguś.
piłka nożna mężczyzn: Mirosław Rypel, Sebastian Natkański, Cezary Grabowski, Marcel Sowa, Bartłomiej Mastalerz, Cezary Stańczyk, Mateusz Łabądź i Mariusz Cieślak.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Aleksandrowie) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat